• Наші об'єкти будівництва
  • Додати нерухомість
  • Знайти нерухомість
  • Новобудови Новобудови з ремонтом Вторинний ринок Комерційна нерухомість

    Ціна $

    Кількість кімнат

    Площа, м²

Яким буде 2016 рік на ринку новобудов, прогнози і перспективи.

В умовах нестабільної економіки передбачити яким буде ринок нерухомості у 2016 році важко, але можливо.

Безумовно розвиток перинного ринку в Івано-Франківській області багато в чому залежить від політичних і економічних чинників (зміна курсів, геополітична ситуація і т.д), але і не лише від них. Зокрема в 2015 році відбулися події, які вплинули на будівельну галузь у 2016.

Експерти не прогнозують у 2016 році серйозних стрибків цін на нерухомість. Швидше зростання вартості житла буде пов’язане зі збільшенням будівельної готовності об’єктів, або чекати підвищення вартості квадратного метру у міру зростання стадії будівельної готовності. Велика кількість проектів у поєднанні з платоспроможнім попитом, не сприятиме дорожанню нерухомості аж до весни 2016 року. Можливо, в літку ціни виростуть разом з активністю покупців, оскільки добігатиме кінця дія програми субсидування іпотеки і уряд не стане продовжувати її.

Якщо в певні періоди аналітики зафіксують зниження цін на м2, то це пов’язано не з падінням абсолютних показників, а з появою на ринку нових проектів за стартовими цінами, які і впливають на загальний середній показник. Інша справа, що сьогодні ряд проектів виходить на ринок з ціною квадратного метра приблизно такого як і рік тому. Якщо виходити із загального подорожання товарів і продуктів харчування, а також рівня інфляції, то можна говорити лише про збереження на первинному ринку колишнього рівня цін, які дуже вигідні для покупця.

Звичайно, під час кризи ризики девелоперів зростають, проте по прогнозам в 2015 році на ринку з’явилося декілька нових проектів в різних цінових сегментах. Теж саме відбуватиметься і в 2016 році. Якщо девелопер пропонує продумані проектні рішення, вдале місце розташування, розвинену інфраструктуру, прагне розвинути транспортну інфраструктуру і при цьому продає квартири за оптимальними цінами, такий проект буде популярний на ринку нерухомості. Тобто у 2016 році шанси на успіх матимуть продумані концептуальні проекти з якісною інфраструктурою, зручною транспортною доступністю, сучасними планувальними рішеннями.

Ряд експертів відмічає що найближчі 3 роки в Івано-Франківську з’явиться близько 15-ти нових житлових комплексів. В цілому можна відмітити, що в умовах кризи загострилася конкурентна боротьба за покупця, ринок сьогодні поповнюється досить якісними проектами, які мають усі шанси на успішну реалізацію. З цієї точки зору виведення нових проектів і зростання конкуренції між забудовниками грає на руку покупцям, у яких є унікальна можливість купити житло високої якості по доступних цінах для Івано-Франківська.

 

Відділ продаж
Моб.: 099 98 008 89 
Моб.: 097 98 008 89

Головний офіс
м. Івано-Франківськ
вул. Грушевського 22а

Приєднуйтесь до нас

Цитадель на Youtube  Цитадель на Facebook  Цитадель на Google +