• Наші об'єкти будівництва
  • Додати нерухомість
  • Знайти нерухомість
  • Новобудови Новобудови з ремонтом Вторинний ринок Комерційна нерухомість

    Ціна $

    Кількість кімнат

    Площа, м²

Як заощадити на покупці квартири ?

Купівля нерухомості для кожної людини вважається витратною подією.. Тому покупці завжди прагнуть заощадити на укладанні угоди. Як це зробити мало хто знає, тому що будівельні фірми та посередники в більшості випадків завищують ціну. Але є способи, за допомогою яких вирішити це питання цілком реально. Навіть в одному і тому ж районі міста ціни на квартири або будинки можуть відрізнятися. Причому йдеться не про малі заощадження. У цій статті ви дізнаєтеся, як зробити мрію про економію коштів реальністю.

Як визначити місце для проживання

У великих містах існують райони, які називають елітними. Житло в таких районах коштує в кілька разів дорожче, ніж у звичайних. Тому задумайтеся над тим, чи хочете ви дійсно жити в такому районі. Можливо, що престиж грає для вас другорядну роль. Вибір хорошої квартири не завжди залежить від її розташування. Набагато важливіше враховувати прилеглу інфраструктуру. Наприклад, якщо у вашій родині є дитина або декілька дітей, тоді доречним буде звернути увагу на ті варіанти, які знаходяться близько від дитячих садків та шкіл. Погодьтеся, купити двокімнатну квартиру або будинок в спальному районі з розвиненою інфраструктурою буде розумніше і вигідніше. Зазвичай вартість апартаментів в таких районах набагато нижче, ніж в центрі.

Загальний стан будівлі

Величезний вплив на вартість надає зовнішній та внутрішній стан будинку. Квартири в новобудові будуть коштувати значно дорожче, ніж в приміщенні, в якому живуть люди більше п'ятнадцяти років. У таких будинках комунікації, дах, фундамент знаходяться в гіршому стані.Однак варіанти придбання житла в цих спорудах рекомендують розглядати з особливою ретельністю. Тут ви зможете знайти підходящий варіант. Прикладом тому служать будівлі, в яких був проведений капітальний ремонт з заміною комунікацій та інших важливих елементів. Таким чином, життя в реставрованому будинку не спричинить за собою виникнення складнощів. 

Доступ до об'єкту нерухомості

Не менш важливим фактором є доступ до об'єкта. Це означає, що будинок і квартири, що знаходяться в ньому, розташовані далеко від дорожніх розв'язок, будуть коштувати набагато дешевше. Якщо у вас є власний автомобіль, то вам буде неважливо, на якому громадському транспорті люди їздять на роботу. Тому не варто звертати увагу на те, як близько знаходиться ваш будинок до транспортних розв'язок або метро.

Скориставшись цими рекомендаціями, ви зможете придбати житло набагато дешевше. Вибравши квартиру в спокійному районі, ви зможете дозволити собі відпочити після важкого трудового дня. А ваші діти будуть гратись на дитячому майданчику в абсолютній безпеці.

Відділ продаж
Моб.: 099 98 008 89 
Моб.: 097 98 008 89

Головний офіс
м. Івано-Франківськ
вул. Грушевського 22а

Приєднуйтесь до нас

Цитадель на Youtube  Цитадель на Facebook  Цитадель на Google +