• Наші об'єкти будівництва
  • Додати нерухомість
  • Знайти нерухомість
  • Новобудови Новобудови з ремонтом Вторинний ринок Комерційна нерухомість

    Ціна $

    Кількість кімнат

    Площа, м²

Як вигідніше купити квартиру з метою оренди?

Найцікавіші варіанти для Івано-Франківська це купівля недорогих одно або двокімнатних квартир, розташованих поруч з вокзалом, недалеко від центрального ринку або в  частинах міста з гарною інфраструктурою.

Під інфраструктурою тут слід розуміти: наявність і близькість шкіл, дитячих садків, транспортну інфраструктуру (близькість до міського транспорту, зупинок автобусів, тролейбусів) і торгово-комерційну інфраструктуру (наявність торгових комплексів, ринків, супермаркетів), наявність парків, місця для парковок будуть тільки збільшувати привабливість покупки. А все вище згадане безумовно буде безпосередньо впливати на ціну оренди.

Купивши квартиру у вигідному місці з хорошою інфраструктурою, можна зробити не дуже дорогий косметичний ремонт (побілити стелі, поклеїти стіни шпалерами, укласти ламінат), придбати не дорогі але досить міцні меблі (диван, шафа, стіл, стільці) і побутову техніку (пральну машину, холодильник і телевізор), провести кабельне телебачення та інтернет. І все квартира буде готова до здачі в оренду.

Якщо розглядати покупку квартири не в економ сегменті, а в сегменті бізнес класу, то тут уже господареві потрібно постаратися і викласти більш кругленьку суму на житло.

Орендар буде пред’являти підвищені вимоги і до рівня меблів і до рівня побутової техніки. Він обов’язково зверне увагу на якість ремонту і наявності додаткової техніки (кондиціонера, посудомийної машини). Не допускається в даному випадку установка дуже дешевої сантехніки (унітазу, душової кабіни, неякісних змішувачів в кухні та у ванній).

Квартири рівня «еліт», «преміум» сегмента повинні бути розташовані в найпрестижніших районах або в центрі міста. Перевага буде надаватися квартирам з охороною та підземним гаражем. Вимоги прискіпливих клієнтів до інфраструктури, розташуванню і станом таких квартир, якості ремонту будуть дуже високими, якщо інвестор планує отримати високий рівень прибутку з оренди такої квартири житла.

 

Відділ продаж
Моб.: 099 98 008 89 
Моб.: 097 98 008 89

Головний офіс
м. Івано-Франківськ
вул. Грушевського 22а

Приєднуйтесь до нас

Цитадель на Youtube  Цитадель на Facebook  Цитадель на Google +