Як швидко продати квартиру в Івано-Франківську?

Всі операції з нерухомістю переважно пов’язані з довгою процедурою збору документів та пошуку клієнтів. Але якщо Ви вирішили продати квартиру і не хочете затягувати цей процес, ми розкажемо Вам як зробити вигідну угоду не розтягуючи процес на довгий термін.

Для цього Вам потрібно:

Вивчити існуючу пропозицію на ринку нерухомості. Для цього досить зайти на сайти великих агентств нерухомості і ввести дані, схожі з характеристикою вашої квартири. У результатах пошуку Ви зможете дізнатись про актуальні ціни квартир в Івано-Франківську.

Визначтеся з ціною. Щоб продати квартиру швидко, необхідно встановити справедливу ціну, не занижену, але і не завишену.  Потрібно встановити цінові показники по ринку нерухомості в даному районі, типі будинку, поверсі. Звичайно, можна провести аналіз самостійно, але завжди краще звернутися до професіонала, який добре орінтується в цінах і може швидко проконсультувати з питань цінового діапазону на вашу квартиру, назвавши її мінімальну та максимальну вартість і визначити приблизні терміни продажу для кожної встановленої ціни.

Додайте рекламу про продаж Вашої квартири. Для цього існує безліч різних сайтів, або реклама у газеті. Віднесіться до цього питання вкрай серйозно. Не потрібно копіювати інші оголошення, зробіть детальний опис самі і додайте фотографії, для покупця це дуже важлива інформація.

Підготуйте квартиру для показу. Для цього заберіть з квартири всі лишні речі, меблі або навіть зробіть косметичний ремонт. Підготуйте документи для продажу. Приведіть в порядок всі документи і вирішіть всі юридичні питання, які зачіпають процес продажу.

Також підготуйте наступні документи:

  • Оригінали паспортів та ідентифікаційних кодів всіх власників квартири.
  • Свідоцтво про державну реєстрацію права власності на квартиру.
  • Виписку з будинкової книги (довідка про зареєстрованих осіб, довідка про склад сім’ї).
  • Документ, що підтверджує право власності на об’єкт нерухомості з відміткою БТІ про реєстрацію право власності та електронною відміткою.
  • Технічний паспорт об’єкта нерухомості.
  • Експертна оцінка квартири.
  • Вчасно і правильно підготовлений пакет документів – один з факторів успіху. Багато покупців готові змиритися з більш високою ціною квартири, якщо будуть впевнені, що не зазнають ніяких проблем і не візьмуть на себе додаткові ризики.
 
 
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Відділ продаж
Моб.: 099 98 008 89 
Моб.: 097 98 008 89

Головний офіс
м. Івано-Франківськ
вул. Грушевського 22а / 6 поверх

Приєднуйтесь до нас

Цитадель на Youtube  Цитадель на Facebook  Цитадель на Google +