Перейти на новий сайт!
  • Наші об'єкти будівництва
  • Додати нерухомість
  • Знайти нерухомість
  • Новобудови Новобудови з ремонтом Вторинний ринок Комерційна нерухомість

    Ціна $

    Кількість кімнат

    Площа, м²

Як покращити звукоізоляцію і назавжди забути про галасливих сусідів?

Комфорт життя багато в чому залежить від сусідів - гучні звуки, що доносяться з сусідньої квартири через стінку, часто псують настрій ... Стіни вже давно перестали прикрашати килимами, хоча це порядком покращувало звукоізоляцію. Після того, як стали популярними теплі підлоги, господарі можуть обійтися і без підлогових килимів. Але це не означає, що ізолюватися від шуму сусідів і вуличних звуків більше неможливо.

Ущільнюємо стіни

Сьогодні в магазинах можна знайти безліч сучасних матеріалів, призначених для цих цілей. Наприклад, можна ущільнити стіни. Всі, хто дивився хоча б одну телепередачу про ремонт, напевно бачили, як робітники встановлюють одинарну або подвійну каркасну перегородку з металу, заповнюють простір мінеральною акустичною ватою, а зовні обшивають гіпсокартонними листами. Це одна з систем звукоізоляції.
Є й інший спосіб: наприклад, обшити стіни звукоізоляційними панелями, які також можна використовувати для стелі та підлоги. Приємним бонусом буде те, що за допомогою кожного з цих варіантів Ви також утеплите квартиру. Але є і недоліки: конструкції крадуть площу, тому в малогабаритній квартирі стане ще менше простору.

Щоб зберегти кожен квадратний сантиметр житлової площі, можна вдатися до інших варіантів. Наприклад, обшити звукоізоляцією лише одну зі стін, а не всі приміщення, і зробити з панелі декоративне панно. Можна також продумати грамотне розташування меблів: наприклад, поставити ліжко в спальні якнайдалі від суміжної з сусідами стіни, а саму стіну «ущільнити» за допомогою великої шафи.

Закриваємо підлогу і стелю

Але галасливі сусіди можуть оселитися і поверхом вище - в нічний час влаштовувати танці, рухати меблі, кричати або голосно дивитися телевізор. Добре, коли вдається домовитися про дотримання порядку, але іноді згоди досягти не вдається. Перш ніж викликати дільничного, можна спробувати створити звукоізоляцію в своїй квартирі.
Для цього підійдуть такі матеріали, як гіпсокартон, підвісні і (меншою мірою) натяжні стелі, звукоізоляційні панелі. Найбільш бюджетним варіантом буде гіпсокартон. Спочатку на стелі монтують конструкцію з металу, до якої потім прикріплюють листи гіпсокартону. Простір між листом і стелею можна заповнити м'яким звукоізоляційним матеріалом. Якщо ж галасливий сусід - це Ви, і жителі сусідніх квартир часто скаржаться на гучні звуки, що доносяться з Вашої оселі в пізній час, можна захистити оточуючих від власного шуму. Для цього, в першу чергу, необхідно провести ретельний огляд квартири. При наявності в підлозі щілин, отворів і тріщин звуки будуть краще поширюватися. Закладіть такі отвори. Самі батареї, якщо вони виконані не з чавуну, а з алюмінію, який добре проводить шум, необхідно накрити коробом з гіпсокартону або створити екран з ДСП з отворами, через які може проходити повітря. Потім потрібно нанести на підлогу самовирівнюючий розчин, покрити його ґрунтовкою, поверх покласти технічну пробку, а потім - лаги з дерева. Потім можна покласти шар фанери або ДСП і залити конструкцію бетоном.

Ізолюємо розетки

У будинках старих серій електричні розетки в квартирах, як правило, встановлювали в наскрізному отворі міжквартирних стін, які були спільними для сусідів. Тому звуки з житла сусідів в таких будинках можуть доноситися через розетки. Сьогодні для того, щоб зменшити чутність, в отворі, де встановлена розетка, встановлюють гіпсову перегородку товщиною 3-4 см. Опалубкою служить щільний картон, з якого вирізають шматок за формою отвора. Після цього сусіди більше не зможуть підслуховувати Ваші розмови.

Зменшуємо вуличний шум

Тим не менш, перш ніж ущільнювати стіни, варто захистити себе від шуму, що його поширюють з вулиці. В цьому Вам допоможуть якісні подвійні або потрійні склопакети. Краще, якщо рама буде товстіша. Необхідно, щоб гумові ущільнювачі щільно прилягали до скла. Штори і тюль - не тільки елементи декору, вони також допомагають забезпечити тишу в квартирі. Щоб захиститися від звуків в під'їзді, необхідно встановити товсті вхідні двері або навіть двоє дверей: зовнішні і внутрішні. Також необхідно по всьому периметру ущільнити поріг. Якщо дозволяє бюджет, можна придбати одні якісні масивні двері товщиною 7-10 см - чим товстіший шар дверного полотна, тим краще буде звуко-  і теплоізоляція.

Відділ продаж
Моб.: 099 98 008 89 
Моб.: 097 98 008 89

Головний офіс
м. Івано-Франківськ
вул. П.Орлика, 8

Приєднуйтесь до нас

Цитадель на Youtube  Цитадель на Facebook  Цитадель на Google +