• Наші об'єкти будівництва
 • Додати нерухомість
 • Знайти нерухомість
 • Новобудови Новобудови з ремонтом Вторинний ринок Комерційна нерухомість

  Ціна $

  Кількість кімнат

  Площа, м²

Як знайти кошти на квартиру

Як назбирати на квартиру?

Власне комфортне і просторе житло - справжня мрія для мільйонівжителі України. На сьогоднішній день найдешевша квартира в Івано-Франківську коштує приблизно від 14-15 тисяч доларів.

Експерти говорять, що не бачатьпричин, щоб квартири в наступному році сильно подорожчали. У нас економіка почала розвиватися величезними темпами? Ні! У нас доходи населення зросли? Ні! Тому, якщо буде все стабільно, і ціни не падатимуть - вже добре.

Однак виникає наступне питання «як назбирати на квартиру

"Із зарплатою 5 тисяч гривень не можна купити квартиру, можна нормально харчуватися. Тому виникає питання, як накопичити гроші? Як швидко накопичити гроші? З цим питанням досить часто зустрічаються ті, хто хоче накопичити на квартиру.

Три правила швидкого накопичення грошей:

 1. Щоб накопичити гроші, потрібно чітко уявляти, на що йдуть зароблені кошти. Визначтеся, на чому Ви готові економити, а на чому - ні. Складіть список обов'язкових витрат, інші витрати скоротіть до мінімуму.
 2. Важливо систематично відкладати гроші. Безболісно можна відкладати 10-15% доходів. Щоб швидко накопичити гроші, потрібно відкладати в 2-3 рази більше (реально відкладати до 30%). Якщо доходи не дозволяють відкладати 30% від заробітків, потрібно шукати підробіток.
 3. Ні в якому разі не чіпайте гроші, які відкладаєте на велику покупку або зберігайте на чорний день. Найкраще покласти ці гроші в банк на вклад, який можна знімати до його закінчення без втрати відсотків.

Накопичення грошей вимагає відмови від частини покупок заради того, щоб в майбутньому дозволити собі більше. Ви обмежите себе, але зате отримаєте більше можливостей завтра.

Тепер поговоримо про реальний план накопичення грошей на покупку квартири.

Етап перший - накопичуємо половину необхідної суми.

Власне, це найскладніший етап. Маючи 100 - 150 тисяч гривень можна і потрібно приступати до активного управління грошима, паралельно процесу відкладання.

Етап другий - вибираємо іпотечну програму і продовжуємо збирати.

До цього моменту у вас є значна сума грошей і досвід відкладання грошей. Тому є сенс задуматися про іпотечний кредит. І ось чому:

Іпотека зазвичай береться на тривалий термін. Саме цим пояснюється її відносно мала вигідність для клієнта. Але якщо ж в 2 рази скоротити термін - закон складних відсотків не встигне запрацювати на повну силу.

Невеликий термін, протягом якого доведеться виплачувати внески краще прогнозується. Адже якщо ви берете позику на 15 років - за цей час можуть змінитися не в кращу сторону і ваші заробітки, і ситуація з нерухомістю (вона може значно подешевшати) і багато іншого. Якщо ж виплачувати гроші доведеться 4-6 років - то такий варіант набагато спокійніше.

Під 50% -й внесок набагато легше знайти вигідні умови, банки набагато охочіше підуть вам назустріч.

У вас буде досвід відкладання грошей - і навалилися обов'язкові платежі не стануть каменем на шиї.

Підкреслимо, що цей досить тривалий період (мінімум кілька місяців) слід присвятити саме пошуку вигідних умов кредиту і прогнозом ситуації на ринку нерухомості. Крім того, в цей час ви будете продовжувати відкладати гроші, з яких доречно скласти резервний фонд на випадок непередбачених ситуацій, коли терміново потрібно внести внесок, а ви не зможете цього зробити.

Етап третій - іпотека

Тут все відносно просто (за умови, що ви добре постаралися на попередніх етапах. Після отримання кредиту слід постаратися максимально скоротити термін його виплати. Тоді він буде вам найбільш вигідний в плані економії на все тих же складних відсотках.

Наведена в цьому матеріалі програма представляється найбільш ефективною. Без залучення позикових коштів придбати нерухомість дійсно складно і часто не потрібно - так як за відсутності своєї квартири доводиться платити за орендовану (жити з ріднею і так далі), що теж вимагає витрат. З іншого боку, брати кредит з порожніми кишенями - вкрай ризикований крок. Тому найбільш відповідальний етап - перший, власне накопичення частини суми (необов'язково половини, можливо, у вашому випадку буде краще зібрати 40% або 60% - потрібно вважати). 

Відділ продаж
Моб.: 099 98 008 89 
Моб.: 097 98 008 89

Головний офіс
м. Івано-Франківськ
вул. Грушевського 22а

Приєднуйтесь до нас

Цитадель на Youtube  Цитадель на Facebook  Цитадель на Google +