Перейти на новий сайт!
 • Наші об'єкти будівництва
 • Додати нерухомість
 • Знайти нерухомість
 • Новобудови Новобудови з ремонтом Вторинний ринок Комерційна нерухомість

  Ціна $

  Кількість кімнат

  Площа, м²

Вибір квартири в новобудові Івано-Франківська

Ще зовсім недавно придбання житла не викликало особливих складнощів в плані вибору. Більшість будинків мали типову споруду з однаковою плануванням. Але час і технології не стоять на місці, а стрімкими темпами розвиваються, пропонуючи нам більш комфортабельні умови для проживання. Таким чином, в даний час архітектура широко крокує вперед, створюючи нові унікальні проекти, серед яких все складніше стає зробити вибір, особливо коли мова йде про придбання житла в новобудові.

Що нового нам пропонують забудовники ?

Покупці житла більше не стикаються з проблемою однакових будинків і планувань, так як «індивідуальні проекти» цей фактор виключили. Панелі замінили монолітом, це дозволило поліпшити звукоізоляцію і теплоізоляцію. Так само цей матеріал дає можливість урізноманітнити планування всередині і обробку фасадів зовні. Такі квартири дають покупцеві можливість вирішити, в якій квартирі він хоче жити, скільки кімнат йому потрібно, і як вони будуть розташовуватися.

Критерії вибору

Перш за все, вибір необхідно робити, спираючись на мету придбання. Квартира в центрі підходить для підкреслення статусу, роботи або здачі в оренду. Але не для постійного проживання в ній, особливо з дітьми, так як екологія тут залишає бажати кращого. Для сімейного вогнища підійде квартира подалі від великих доріг і ближче до зелених масивів. Важливо врахувати транспортний фактор: проїзд на автомобілі, його стоянку; або наявність поблизу зупинки для громадського транспорту. Поблизу повинні знаходитися магазини, школа, дитячий сад і т.д. З цим аспектом сьогодні проблем немає, завдяки точковим забудов.

Визначтеся з висотністю будинку і вибором поверху. Дуже зручний для життя перший (житловий) поверх, тим більше, що в нових будинках проблема непрошених гостей або випадкових поглядів через вікно вирішена огорожами і консьєржами.

Ціновий фактор

Мабуть, основну роль при виборі житла грає його ціна. Розраховуючи бюджет, Вам необхідно вирішити, що важливіше: площа квартири або якість і місце розташування будинку. Розгляньте різноманітні варіанти, тоді ви зможете зробити правильний вибір під свій бюджет. Ціна квартири може бути нижче, якщо вона знаходиться в стадії будівництва. Але в цьому випадку процес заселення відсунеться на деякий час.

Спробуємо підвести підсумок.

Вибір житла складається з трьох основних складових:

 • Розташування,
 • Якість.
 • Вартість.

Якщо ваш бюджет не дозволяє розглядати індивідуальні проекти, зверніть увагу на будинки, що будуються для середнього класу.

Відділ продаж
Моб.: 099 98 008 89 
Моб.: 097 98 008 89

Головний офіс
м. Івано-Франківськ
вул. П.Орлика, 8

Приєднуйтесь до нас

Цитадель на Youtube  Цитадель на Facebook  Цитадель на Google +