Перейти на новий сайт!
  • Наші об'єкти будівництва
  • Додати нерухомість
  • Знайти нерухомість
  • Новобудови Новобудови з ремонтом Вторинний ринок Комерційна нерухомість

    Ціна $

    Кількість кімнат

    Площа, м²

Найдешевші 1-кімнатні квартири

Економічне становище в країні все частіше змушує задуматися тих, хто має особисті заощадження. Накопичені гроші можна обміняти на валюту або придбати житло. Деякі навпаки прагнуть знайти нерухомість дешевше, розглядаючи не тільки місцеві варіанти, але і закордонні. Як в першому, так і в другому випадку, пошук починається з дешевих однокімнатних квартир. Розглянуті варіанти будуть стосуватися країн, в яких можна здійснити вигідну покупку і комфортне проживання.

Рейтинг країн з найнижчою ціною на нерухомість

Легендарна в світі нерухомості Естонія очолює список країн з найдешевшими однокімнатними квартирами. На сьогоднішній день купити квартиру в Кохтла-Ярве можна за 8-9 тис.євро, а якщо вибирати бюджетні варіанти на останньому поверсі без ремонту - то і за всі 7.

Наступною рекордсменкою виступає Болгарія. В силу того, що квадратний метр коштує близько 600-700 євро, багато українців вже придбали житло в цій країні. Привабливість Болгарії полягає в тому, що країна курортна, а значить за ті ж гроші можна купити нерухомість на березі моря.

Причина падіння вартості на житло полягає в кризовому становищі країни. Як би страшно це не звучало, але криза ніяк не впливає на добробут громадян - навпаки, на даний момент зареєстровано близько мільйона актів купівлі житла жителями країн СНД. Середня вартість однокімнатної квартири в Болгарії становить близько 22 тис. Євро.

Закордонна нерухомість

Слідом за курортною Болгарією приблизно на однакових позиціях перебувають Польща та Чехія. На відміну від лідера рейтингу, справа полягає не в кризі, а в тому, що ці дві країни охоче приймають іммігрантів, бажаючих знайти роботу. Тому була впроваджена програма з доступною для приїжджих нерухомістю. Обстановка тут відрізняється розміреністю і чистотою, практично незвичними для нашого людини. Середня вартість однокімнатної квартири в Польщі і Чехії в діапазоні 24 - 26 тис. Євро.

Середземноморське узбережжя також привітно зустрічає бажаючих придбати житло. Незважаючи на туристичну популярність Іспанії, країна пропонує відносно недорогі квадратні метри, на відміну від Італії і Німеччини.

Наприклад, в Торрев’єсі можна придбати квартиру 35 кв.м. за 30 тис.євро. Єдиним каменем спотикання стане отримання візи на проживання - Іспанія вимоглива до заявників, обов'язковою умовою для яких є наявність банківського рахунку з кругленькою сумою.

Наступною на черзі є Чорногорія. У цій країні потік туристів з України та країн СНД не припиняється ніколи. Приваблива програма забудов, яка використовується місцевими бізнесменами, виростили за десять років велику кількість елітних районів і новобудов. На даний момент квартира-студія в Рафаїлович обійдеться в 35-40 тис.євро.

Замикає рейтинг найдешевших 1-кімнатних квартир Латвія. Слід відразу зазначити, що дешевих варіантів тут небагато, але на околиці Риги, наприклад, можна знайти однокімнатну квартиру до 45 тис.євро. Центр, звичайно, дорожче, вартість квартир доходять до декількох сотень тисяч в залежності від району.

Відділ продаж
Моб.: 099 98 008 89 
Моб.: 097 98 008 89

Головний офіс
м. Івано-Франківськ
вул. П.Орлика, 8

Приєднуйтесь до нас

Цитадель на Youtube  Цитадель на Facebook  Цитадель на Google +