• Наші об'єкти будівництва
  • Додати нерухомість
  • Знайти нерухомість
  • Новобудови Новобудови з ремонтом Вторинний ринок Комерційна нерухомість

    Ціна $

    Кількість кімнат

    Площа, м²

Що впливає на ціну квартири ?

При покупці житла люди намагаються економити на послугах ріелторських компаній. Покупці вважають, що оплата комісійних агенту з нерухомості зайва трата грошей Тому, в більшості випадків, виявляються обдуреними недобросовісними продавцями. Адже тільки професіонали здатні вирішити всі можливі проблеми. 

Однією з проблем, з якою не впоратися без досвідченого ріелтора, оцінка вартості житла. На ціну квартири впливає дуже багато факторів. Головним фактором місце розташування квартири. Важливо те, в якому місті знаходиться квартира, і де вона знаходиться в центрі або на околиці. Звичайно ж, чим далі житло від центру, тим воно дешевше.  Пояснюється це більшою розвиненістю інфраструктури в центральних районах, де більше магазинів, торгових центрів, розважальних комплексів, офісних будівель і т.п. У великих містах значущим є віддаленість метрополітену від квартири, особливо це важливо для мешканців, чиї квартири знаходяться далеко від центру. 

Статистика показує, що квартира, розташована далі, ніж в трьох зупинках від центру, ??є на порядок дешевша від тієї, яка знаходиться поблизу центру. Значущим також кількість і частота рухів наземного транспорту. Другий фактор, який впливає на формування ціни, це тип і рік побудови будівлі. Само собою зрозуміло, що ціни на квартири в новобудовах в рази вище, ніж в «хрущовках». До того ж, більше цінуються цегляні будинки, ніж панельні. Розмір і планування квартир ще одні особливості, які впливають на ціну. Індивідуальна або просто покращене планування значно підвищить ціну на нерухомість.   Як, втім, і наявність ремонту.

Хоча зараз люди, найчастіше, вважають за краще купувати квартири без ремонту, так як самі надалі збираються ремонтувати житло на свій смак. На кінцеву вартість істотно впливають поверховість і наявність ліфта. 
Квартири на першому і останньому поверхах стоять менше, відсутність або постійна несправність ліфта у висотці теж знижує вартість житла. 
Якщо з'явилося бажання купити будинок або дачу, то влітку покупка обійдеться дорожче, так як до цього сезону значно підвищуються ціни на приватну, а особливо заміську нерухомість. 

Останнім чинником ??стан екології в районі, в якому покупці вибрали квартиру. Наявність поблизу фабрики або заводу може зменшити вартість квартири в кілька разів ...

Відділ продаж
Моб.: 099 98 008 89 
Моб.: 097 98 008 89

Головний офіс
м. Івано-Франківськ
вул. Грушевського 22а

Приєднуйтесь до нас

Цитадель на Youtube  Цитадель на Facebook  Цитадель на Google +