Поради при переїзді

Якщо ви плануєте переїзд, вам будуть в пригоді наші поради:

 • Для того щоб у призначений день не виникало паніки та плутанини, збирати речі починайте як мінімум за тиждень до переїзду.
 • Спочатку складіть повний список необхідних для цього заходу матеріалів: скотч, картонні коробки, протиударні пакувальні матеріали, великі поліетиленові пакети, мотузки тощо.
 • Визначте, що ви будете транспортувати і чим (чи будете ви перевозити все самі чи вам можуть знадобитися послуги вантажників - домовтеся про це заздалегідь). Складіть чіткий план «коли, скільки, чим», перед цим підрахувавши, скільки часу знадобитися на упаковку речей.
 • Окремо упакуйте так звані «найпотрібніші речі», які ви будете використовувати на новому місці в перші дні після переїзду. Також особисті речі, ділові папери, гроші, коштовні предмети, ліки, що приймаєте постійно, слід пакувати окремо. Цей крок позбавить вас від непотрібної метушні, коли для того, щоби знайти потрібну річ, доводиться перебирати багато коробок.
 • Далі потрібно подумати про різний дріб’язок яким ви давно не користувались: є відмінна можливість позбутися (нарешті) від старих і непотрібних речей, які ми залишаємо на випадок «а раптом знадобиться». Повірте, кількість таких речей у вашому новому житлі дуже скоро відновиться і шкодувати немає про що.
 • Для упаковування подушок, штор, верхнього зимового одягу, ковдр найкраще використовувати великі пластикові мішки.
 • Для необ’ємного одягу підійдуть сумки дорожні, валізи.
 • Компакт-диски і техніку обережно й акуратно запакуйте в коробки, причому не забудьте зробити м’які прокладки між її стінками та складеними в неї речами. Вони вбережуть вміст від можливих струсів під час перевезення.
 • Скляні полиці, дзеркала та двері, які б’ються, упакуйте окремо в картон і обмотайте скотчем.
 • Готуючи меблі до переїзду, варто розібрати їх, якщо таке можливо. Це значно полегшить перевезення. Особливо хотілося б звернути вашу увагу на упаковку гарнітури до меблів (болтики, шурупики і т.п.) – замотайте їх в пакет або харчову плівку і скотчем приклейте до відповідних меблів.
 • Насамкінець варто складати кухонний посуд і приладдя. Причому те, що б’ється, варто пакувати в коробки окремо. Кладучи делікатний посуд, не забудьте кожен предмет загорнути в папір, який убезпечить його від пошкоджень під час перевезення.
 • І головне - на кожній із коробок зробіть написи, що характеризують вміст. Вони повинні бути зрозумілими та розбірливими: потім це полегшить розбирання речей.

А також пронумеруйте коробки і упаковки – так вам буде легше зорієнтуватись чи ви все перевезли.

Успішного переїзду!

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Відділ продаж
Моб.: 099 98 008 89 
Моб.: 097 98 008 89

Головний офіс
м. Івано-Франківськ
вул. Грушевського 22а / 6 поверх

Приєднуйтесь до нас

Цитадель на Youtube  Цитадель на Facebook  Цитадель на Google +