• Наші об'єкти будівництва
  • Додати нерухомість
  • Знайти нерухомість
  • Новобудови Новобудови з ремонтом Вторинний ринок Комерційна нерухомість

    Ціна $

    Кількість кімнат

    Площа, м²

Підводні камені при покупці нерухомості

При покупці квартири необхідно проявляти підвищену пильність і обережність, оскільки справа стосується не тільки колосальних грошових сум, а й даху над головою.

Навіть якщо ви не станете жертвою шахраїв, кількість яких на ринку нерухомості дуже велика, існує висока ймовірність зіткнутися з несподіваними труднощами. Тому при покупці квартири необхідно враховувати цілий ряд обставин, зазначених нижче.

Колишнє подружжя.

При перевірці паспорта продавця потрібно зіставити штампи про шлюби-розлучення з датами документів на власність. Якщо житло було придбано в шлюбі, то колишні чоловіки або дружини в будь-який момент можуть подати заяву до суду про своє право на нього. У них є право на половину купленої в шлюбі квартирі, навіть якщо вони в ній не прописані і ніколи не проживали. Щоб уникнути неприємностей, потрібно перевірити документ про розподіл власності між подружжям.

Неповнолітні діти.

Якщо в квартирі проживають діти, які не досягли повноліття, то для продажу квартири потрібно отримати дозвіл органів опіки. В іншому випадку суд з високою ймовірністю розірве договір купівлі-продажу в інтересах дітей. Якщо дитина тільки прописана в житлі і не має прав власності, потрібно впевнитися в тому, що вона виписана з нього і прописана в іншій квартирі. Крім того, потрібно отримати згоду на продаж житла від обох батьків неповнолітньої дитини.

Спадщина.

Житло, отримане у спадок, часто надходить у продаж негайно. Однак треба враховувати, що протягом шести місяців з моменту смерті власника можуть з'явитися інші спадкоємці. Найбільш безпечним варіантом є ситуація, в якій в заповіті вказано тільки один спадкоємець. В інших ситуаціях можливе виникнення непередбачених складнощів.

Документи.

При покупці житла «з рук» слід перевірити всі документи, необхідні для укладення угоди. При покупці житла з використанням послуг ріелтора необхідно упевнитися в тому, що у нього є право на проведення відповідних операцій, підтверджене довіреністю від директора агентства нерухомості з печаткою або особистої ліцензією на ріелторську діяльність.

Виписка.

Слід домагатися того, щоб до моменту укладення угоди купівлі-продажу всі проживаючі в квартирі люди були виписані з неї. Важливо врахувати наявність відсутніх членів сім'ї, які після повернення можуть оскаржити договір, підписаний без дотримання їх інтересів.

Скрупульозне ставлення до всіх формальностей з урахуванням перерахованих вище факторів допоможе уникнути зайвого клопоту і фінансових втрат при купівлі житла.

Відділ продаж
Моб.: 099 98 008 89 
Моб.: 097 98 008 89

Головний офіс
м. Івано-Франківськ
вул. Грушевського 22а

Приєднуйтесь до нас

Цитадель на Youtube  Цитадель на Facebook  Цитадель на Google +