• Наші об'єкти будівництва
 • Додати нерухомість
 • Знайти нерухомість
 • Новобудови Новобудови з ремонтом Вторинний ринок Комерційна нерухомість

  Ціна $

  Кількість кімнат

  Площа, м²

Панельні будинки, квартири в панельних будинках

Перші монолітні будинки з'явилися ще в 1970 році. У цей час спостерігалася гостра нестача в житла. Щоб розв'язати цю проблему, урядом було введено в експлуатацію понад 8 000 панельних будинків.
Технологія панельного будівництва прискорила і здешевила роботу будівельних організацій. Будинки, що входили до складу першої серії були з вкрай компактним плануванням.

 • 1-кімнатні квартири мали загальну площу до 32 кв м,
 • 2-кімнатні - 44-46 кв.м,
 • 3-кімнатні - до 53 кв. м.

Другий етап розвитку панельного будівництва почався впровадженням нових технологій будівництва. Площа зросла, а також обов'язковим елементом конструкції стали установка великих вікон і настилання паркетної дошки. Так поступово панельні будинки ставали на нову сходинку розвитку, переходячи в категорію будівель з поліпшеним плануванням.
Насправді етап розвитку панельного будівництва почався з впровадження нових технологій будівництва. Будинки перетворилися в повнозбірні і монолітні споруди. Панельний тип несучих конструкцій в сучасних новобудовах досі становить велику частину ринку. Такі будинки поступаються тільки що монолітним, які дають свободу планування, інфраструктурних, сервісних та архітектурних рішень.
Існує думка, що панельні будинки холодні. Насправді це не так. Сучасні панельні будинки теплі. Домогтися цього вдалося за рахунок якісного утеплення та ізоляції. У таких будинках часто встановлюються якісні ПВХ-вікна, які теж забезпечують теплом приміщення.


Нові панельні будинки тепер будуються все швидше і швидше. Самі панелі виробляють з все більш якісного матеріалу. Будівельні компанії прагнуть розробити якомога більше цікавий архітектурний стиль. Тепер панельні будинки відрізняються затишним плануванням, а зовні більше не безликі, відрізняються індивідуальністю.
Слід зазначити, що сьогодні використовуються і змішані технології будівництва-каркасні і монолітні. Це дозволяє підсилити міцність конструкцій і збільшити їх довговічність. Будівельники можуть варіювати як планування в одній квартирі, так і взагалі кількість квартир на поверсі. Все це разом узяте відкриває широкі перспективи в будівництві нових житлових будинків.
 

Відділ продаж
Моб.: 099 98 008 89 
Моб.: 097 98 008 89

Головний офіс
м. Івано-Франківськ
вул. Грушевського 22а

Приєднуйтесь до нас

Цитадель на Youtube  Цитадель на Facebook  Цитадель на Google +