• Наші об'єкти будівництва
  • Додати нерухомість
  • Знайти нерухомість
  • Новобудови Новобудови з ремонтом Вторинний ринок Комерційна нерухомість

    Ціна $

    Кількість кімнат

    Площа, м²

Навіщо ріелтору платити комісію?

За що я маю платити комісію ріелтору?  Багато людей, які бажають придбати житло, задають це питання. Звичайно, знайти і купити квартиру можливо самостійно, не вдаючись до допомоги посередника, але в подібному випадку Вам необхідно бути в курсі всіх тонкощів процедури придбання нерухомості. 

Якщо ж ви не являєтесь таким професіоналом, то краще звернутися за допомогою до досвідчених ріелторів, які заощадять Ваш час, і гарантують професійний пошук підходящої нерухомості для Вас. Також співпраця з ріелтором є гарантією позбавлення від рутинної роботи, адже щоб придбати квартиру, треба добре знати місто і розбиратися в особливостях оформлення відповідної документації, планувань і, звичайно ж, в юридичних тонкощах. Але оскільки не всі знайомі з нюансами такої процедури, в більшості випадків допомога ріелтора є необхідною.

Не менш важливим аргументом є те, що професіональний ріелтор при завищеній ціні на квартиру завжди зможе влаштувати торги і знизити вартість квартири. Важливо розумітите, що купуючи квартиру на ринку клієнти можуть заощадити свої гроші, адже на ринку нерухомості ціни можуть вирости в любий момент, а це означає, якщо Ви вирішили купити квартиру, це потрібно робити якомога швидше, і в цьому Вам допоможе ріелтор. У підсумку ми маємо наступне: якщо Ви наймете ріелтора , то з Вас необхідна тільки інформація і побажання якою має бути Ваша майбутня квартира , а ріелтор уже зробить всю роботу за Вас, допоможе оформити документи і довідки, знайде кілька варіантів житла і допоможе провести операцію купівлі.

Отже, ріелтор отримує комісію за свою роботу. За вище перераховані дії, які здійснює ріелтор можна зробити висновок, що все-таки їм є за що отримувати комісію за продаж нерухомості. В результаті, якщо Ви звернетесь до ріелтора за допомогою Вам потрібно тільки прийти в офіс агенства, надати інформацію, свої побажання на рахунок нової квартири, обговорити цінове питання та район місця, решту роботи за Вас зробить ріелтор.

Відділ продаж
Моб.: 099 98 008 89 
Моб.: 097 98 008 89

Головний офіс
м. Івано-Франківськ
вул. Грушевського 22а

Приєднуйтесь до нас

Цитадель на Youtube  Цитадель на Facebook  Цитадель на Google +