• Наші об'єкти будівництва
  • Додати нерухомість
  • Знайти нерухомість
  • Новобудови Новобудови з ремонтом Вторинний ринок Комерційна нерухомість

    Ціна $

    Кількість кімнат

    Площа, м²

Комфорт – клас: 4 відмінності старих і нових будинків

Найперші комплекси комфорт-класу з'явилися в Україні в 2009 році, і за минулі роки таке житло практично витіснило з ринку новобудови економ-класу. І в цьому немає нічого дивного - адже за своїми основними характеристиками новобудови комфорт-класу значно перевершують комплекси класу економ. Тому нинішні покупці недорогої нерухомості знаходяться в привілейованому положенні в порівнянні з тими, хто здобував найдоступніші квартири в новобудовах на початку двотисячних років. Сучасні житлові комплекси масового сегмента мають чотири відзнаки від тих житлових комплексів, які були побудовані, наприклад, десять років тому.

Перша відмінність - планування квартир. У недорогих сегментах за останні роки істотно збільшилася площа лоджій, балконів і кухонь. Також скоротилася до раціонального мінімуму площа коридорів і холів. А деякі девелопери взагалі стали пропонувати такі опції, які раніше можна було зустріти в житлових комплексах преміум-класу. Наприклад, два санвузли або можливість об'єднання однокімнатних квартир в трикімнатні.

Друга відмінність - сучасні паркінги для автомобілів. Раніше у багатьох недорогих новобудов було недостатньо місця для паркування машин. Ну, а в даний час наявність зручного паркінгу є одним з обов'язкових атрибутів в сегменті масового житла. У деяких комплексах масового сегмента використана комбінована модель. Це коли поряд з підземними автостоянками на території будуються окремо стоять наземні паркінги, що дозволяє повністю звільнити двори від машин.

Третя відмінність - упорядковані двори. Раніше на двори забудовники особливо не звертали уваги. Але тепер все змінилося - в нових житлових комплексах все це є так званою обов'язковою програмою. При цьому більшість девелоперів не шкодують коштів на додаткові опції.

Четверте відмінність - вхідні групи і громадські зони. Це раніше практично всі під'їзди в новобудовах були схожі один на одного. Але тепер настали інші часи - девелопери приділяють велику увагу оформленню вхідних груп і місць загального користування навіть в малобюджетних новобудовах. Більш того, в економ- і комфорт-класі все частіше вдаються до послуг відомих дизайнерів. Сучасні вхідні групи відрізняються наявністю додаткових приміщень консьєржа, розміщення колясок і велосипедів.

"Стрімкою еволюції масового житла сприяють два фактори. По-перше, змінилися уявлення про те, яким повинен бути сучасний житловий комплекс і покупці стали більш вимогливими.

По-друге, на ринку недорогих новобудов постійно посилюється конкуренція серед девелоперів. Тому в малобюджетних проектах з'являється все більше «запозичень» з високих цінових сегментів ", - резюмує експерт.

Відділ продаж
Моб.: 099 98 008 89 
Моб.: 097 98 008 89

Головний офіс
м. Івано-Франківськ
вул. Грушевського 22а

Приєднуйтесь до нас

Цитадель на Youtube  Цитадель на Facebook  Цитадель на Google +