Перейти на новий сайт!
  • Наші об'єкти будівництва
  • Додати нерухомість
  • Знайти нерухомість
  • Новобудови Новобудови з ремонтом Вторинний ринок Комерційна нерухомість

    Ціна $

    Кількість кімнат

    Площа, м²

Продаж нерухомості на вторинному ринку Івано-Франківська

Продаж нерухомості майже завжди відбувається по одній і тій самій схемі. Заразми з Вами розглянемо етапи продажу квартир на вторинному ринку.

Етап 1: консультації та оцінка

При продажі  квартир, перш за все, потрібно оцінити Ваш об'єкт. Найпопулярніший спосіб це вивчення тематичних друкованих видань з реальними пропозиціями з продажу нерухомості. А також вивчення пропозицій великих і відвідуваних українських Інтернет-порталів. Але, оголошення на інтернет сайтах можуть застаріти, або ціна на об'єкт уже давно змінилася, тому краще за все звернутися до професіонала.

Етап 2: ріелтори

Наступний досить важливий момент у продажу нерухомості квартир - подача об'єкта на ринок. Необхідно, щоб про продаж Вашої квартири дізналося побільше потенційних покупців. Сьогодні в Івано-Франківську існує близько 60-ти агентств нерухомості, які внесуть інформацію про Ваш об'єкті в свою ріелторську базу і будуть пропонувати її  своїм покупцям. Але, зверніть увагу на те, що працювати краще з одим агенством.  Ви можете запитати чому? Відповідь на це питання дуже проста: чим більше у ріелтора конкурентів, тим менше ймовірність того, що він буде витрачати свої гроші на справді якісну рекламу. Багато продавців помилково вважають, що підписання договору з одним агентом обмежує можливість продажу, тобто помилково припускають, що інші агентства не будуть приводити своїх покупців в їх квартиру .. Ні в якому разі. Крім того, як правило ріелтор, який підписав ексклюзивний договір з продавцем сам телефонує іншим агентствам, знайомим ріелторам, пропонуючи співпрацю в спільному пошуку покупця.

Етап 3: перегляди і торги

З досвіду професіоналів покупця цікавить кілька моментів: стан кімнат, сантехніки, висота стелі, а найголовніше його внутрішні відчуття у Вашій квартирі.  Припустимо, покупець погодився і готовий обговорювати всі умови продажу нерухомості. Він обов'язково спробує поторгуватися, і тут є особливий вираз - витримати торг.

Етап 4: домовленість з покупцем

Якщо покупцеві сподобалась Ваша квартира, і він готовий її придбати, обов’язково Ви повинні наполягати на завдатку в забезпечення продажу нерухомості. Для того щоб грамотно оформити договір завдатку, а в подальшому і угоду, ми радимо все-таки заздалегідь звернутися до хорошого фахівця-ріелтора або оформляти договір завдатку в його присутності у нотаріуса. Надійніше оплатити супровід угоди ріелтору, ніж потім витратити тисячі доларів, нерви і час на судову тяганину.

Етап 5: перевірка, підготовка угоди, збір документів

Після того як складено всі папери і отриманий завдаток за квартиру, починається підготовка самої нотаріальної угоди купівлі-продажу нерухомості, тобто збір документів.

Етап 6: Нотаріус, реєстрація

Після укладання угоди купівлі-продажу продавець отримує нотаріальну копію договору купівлі-продажу. Покупець отримує оригінал договору купівлі продажу та виписку з єдиного Державного реєстру прав на нерухоме майно про реєстрацію його як власника знову придбаної квартири.

Відділ продаж
Моб.: 099 98 008 89 
Моб.: 097 98 008 89

Головний офіс
м. Івано-Франківськ
вул. П.Орлика, 8

Приєднуйтесь до нас

Цитадель на Youtube  Цитадель на Facebook  Цитадель на Google +