Перейти на новий сайт!
  • Наші об'єкти будівництва
  • Додати нерухомість
  • Знайти нерухомість
  • Новобудови Новобудови з ремонтом Вторинний ринок Комерційна нерухомість

    Ціна $

    Кількість кімнат

    Площа, м²

Етапи покупки квартири в Івано-Франківську

При наявності певної суми, купити квартиру в Івано-Франківську зовсім не складно. Але якщо ви це робите вперше, вам, як мінімум, варто мати уявлення, які етапи відокремлюють рішення про покупку від переїзду в нове житло.

Рішення про покупку

Необхідно пам'ятати, що нове житло принесе вам і нові клопоти. Якщо нова квартира буде знаходитися далеко не по сусідству з попереднім місцем проживання, вам доведеться іншим шляхом добиратися до роботи, ходити в інші магазини, переводити дитину в новий садок і школу. Гарненько подумайте, наскільки ви до всього цього готові.

Вибір відповідального за пошук і покупку квартири.

Тут ви можете або все звалити на себе, або довіритися професіоналам нашого агенства..

Підбір професійного помічника

Якщо купувати квартиру Ви маєте намір через посередників, важливо не помилитися в перевагах. І тут найбільш вірним способом прийти до правильного рішення буде звернення до «сарафанного радіо». Опитайте знайомих, друзів, родичів, можливо, у будь-кого з них вже був успішний або невдалий досвід спілкування з конкретним агентством, що чимало зможе посприяти і вашому вибору.

Паперова рутина

Важливим етапом при покупці квартири стане збір пакету документів. Тут вам будуть потрібні час, гранична увага і терпіння. Пам'ятайте, що різні документи мають різний термін дії, через що з рішенням даного питання затягувати ні в якому разі не варто.

Пошук ідеального варіанту

На даному етапі Вам необхідно чітко уявляти свої переваги і шукати те, що буде максимально їм відповідати.

Знайомство з квартирою

Оглядаючи потенційне житло, ви зможете визначити, наскільки комфортно вам воно буде для життя. Ознайомтеся з провідними до дому під'їзними шляхами, станом під'їзду, кількістю квартир на поверсі і сусідами.

Укладання договору

До даного етапу варто підходити тільки після того, як проходження всіх попередніх етапів ніяких питань у вас не залишить.

Реєстрація договору

Дана процедура є обов'язковою, і зацікавлений в її грамотному проведенні повинен бути саме покупець, оскільки право власності на придбане житло виникає тільки за фактом її здійснення.

Приймання-передача об'єкта

Перш, ніж підписувати відповідний акт, переконайтеся, що в квартирі не залишилося речей колишніх мешканців, що весь комплект ключів переданий в ваше розпорядження, що особові рахунки колишніх господарів закриті, відсутня заборгованість по оплаті комунального обслуговування і колишні господарі зняті з обліку в паспортному столі.
 

Відділ продаж
Моб.: 099 98 008 89 
Моб.: 097 98 008 89

Головний офіс
м. Івано-Франківськ
вул. П.Орлика, 8

Приєднуйтесь до нас

Цитадель на Youtube  Цитадель на Facebook  Цитадель на Google +