Перейти на новий сайт!
 • Наші об'єкти будівництва
 • Додати нерухомість
 • Знайти нерухомість
 • Новобудови Новобудови з ремонтом Вторинний ринок Комерційна нерухомість

  Ціна $

  Кількість кімнат

  Площа, м²

images/statti/elevator.jpg

На початку індустріальної ери нові будинки ставали все вищими, і в них вже були ліфти. В якийсь момент люди, які користувались ліфтами все більше і більше, почали скаржитись на те, що ліфти надто повільні. Компаній - власників ліфтів серйозно турбували скарги людей. Вони визнали, що ліфти були повільними. Єдиним виходом було б збільшити швидкість, але в той час це було неможливо через високу вартість. Тому інженерам довелося подивитись на цю проблему під іншим кутом. Вони зрозуміли, що основною проблемою була не повільність ліфтів, проблемою була думка тих, хто вважав, що ліфти були повільними. Тоді вони просто зосередили увагу на пасажирах ліфта. Працівники компанії виявили, що люди мають перебільшені відчуття повільності, оскільки їм нема чого робити в ліфті. Люди просто дивилися на стіну і думали про безпеку ліфта, який завис у повітрі, турбуючись, щоб він не впав. Це призвело до ідеї про дзеркала в ліфтах, щоб люди думали про щось інше, крім небезпеки та повільності...

У опитуванні, клієнти прокоментували, що новіші ліфти з дзеркалами були швидші, хоча швидкість була такою самою. Сам дизайн ліфта взагалі не змінився. Тільки сприйняття швидкості змінилось: люди відволікались і швидкість перейшла на задній план.

Цей досвід перейняли інші, і відтоді в ліфтах зазвичай є дзеркала, в яких користувачі поправляють макіяж, або перевіряють чи в порядку їх одяг.

Дзеркала в ліфтах в деякій мірі вирішують і інші проблеми:

 •  Клаустрофобія в ліфті - це дуже поширена проблема. Невеликий простір, брак повітря, нездатність бачити, що відбувається з ліфтом - це ті причини, які викликають страх у закритому просторі, що спричиняє холодний піт і прискорене серцебиття.

Дзеркало в ліфті може зменшити цю тривогу. Воно додає відчуття більшого простору і допоможе уникнути почуття попадання в пастку.

 • Наявністю дзеркала в ліфті підвищує безпеку. Наприклад, ви можете побачити, що роблять усі інші в ліфті (дзеркала відігравали дуже важливу роль у виявленні та навіть запобіганні крадіжок). Ліфти можуть зробити будівлю більш доступною для людей на інвалідних візках - дзеркало допомагає людині в інвалідному візку входити і виходити з ліфта без необхідності розвороту.

Чому немає дзеркал у лікарняних ліфтах?

У даному випадку це питання психології. Людина яка провідує пацієнта та бачить своє стривожене обличчя в ліфті, ще більше починає тривожитись. Так само і з пацієнтами -бачачи себе в поганому стані, вони засмучуються, або починають втрачати надію.

Саме тому, в лікарнях переважно не ставлять дзеркала в ліфт. Але в інших випадках – вони є гарним доповненням сучасного ліфта.

Відділ продаж
Моб.: 099 98 008 89 
Моб.: 097 98 008 89

Головний офіс
м. Івано-Франківськ
вул. П.Орлика, 8

Приєднуйтесь до нас

Цитадель на Youtube  Цитадель на Facebook  Цитадель на Google +