Перейти на новий сайт!
  • Наші об'єкти будівництва
  • Додати нерухомість
  • Знайти нерухомість
  • Новобудови Новобудови з ремонтом Вторинний ринок Комерційна нерухомість

    Ціна $

    Кількість кімнат

    Площа, м²

Будівельна компанія ЯрковицяНа даний час новобудови Івано-Франківська стають все більш затребуваними з цілого ряду причин. По-перше, це реальна можливість вирішити житлове питання, адже купити квартиру в новобудові Івано-Франківська можна за нижчою ціною і на більш вигідних умовах, у порівнянні з аналогічними пропозиціями продажу квартирна вторинному ринку. Адже порівнюючи новобудови і вторинний ринок, досить легко прийти до висновку про те, що сьогодні більш вигідно купити квартиру в новобудові, ніж у старій «хрущовці», меншої площі і гіршого планування. По-друге всі новобудови Івано-Франківська мають розвинену інфраструктуру, облагороджені прибудинкові території, парковки розраховані на більшу кількість автомобілів, також великим плюсом є те, що кожне подвір'я має новий дитячий майданчик.

 

Між тим сучасний ринок нерухомості підтверджує стійке бажання купити квартиру в новобудові Івано-Франківська. При цьому найбільший інтерес як і раніше викликають квартири в новобудовах від забудовника, пропоновані за нижчими цінами і на більш вигідних умовах. Що цілком виправдано, тому що ринок нерухомості рясніє пропозиціями, і продаж квартир від забудовника дозволяє більш гнучко реагувати на попит, зацікавлюючи споживача зниженням ціни, пропонуючи іпотеку, знижки і кредити.

Будівельна компанія «Ярковиця» була створена у 2002 році і є однією з основних забудовників м. Івано-Франківська. За ці роки компанія збудувала більшу частину житлового та соціально-побутового фонду міста економ класу. Важливим показником надійності будівельної компанії «Ярковиця» є те, що за час своєї роботи, не зважаючи на одну з найсильніших у світі фінансових криз, колектив не заморозив жодного об'єкта, усі житлові будинки та інші будівельні проекти були збудовані та здані в експлуатацію згідно плану, усі зобов'язання перед дольовиками виконувались вчасно.

Відділ продаж
Моб.: 099 98 008 89 
Моб.: 097 98 008 89

Головний офіс
м. Івано-Франківськ
вул. П.Орлика, 8

Приєднуйтесь до нас

Цитадель на Youtube  Цитадель на Facebook  Цитадель на Google +