Перейти на новий сайт!
  • Наші об'єкти будівництва
  • Додати нерухомість
  • Знайти нерухомість
  • Новобудови Новобудови з ремонтом Вторинний ринок Комерційна нерухомість

    Ціна $

    Кількість кімнат

    Площа, м²

Будівельна компанія ВамбудКупівля квартири – дуже важливе і відповідальне рішення, яке, як правило, приймається всього лише кілька разів, а то й один єдиний, на протязі всього життя. Тому при виборі квартири покупцеві необхідно все гарненько і ретельно зважити. Численні рекламні оголошення і публікації в засобах масової інформації, які розміщують забудовники, банки, фінансові установи та агентства нерухомості рясніють все більш привабливими умовами та інформацією про те, як купити квартиру, тому саме зараз дуже важливо не помилитися, і зробити єдино правильний вибір.

«Вамбуд» - будівельна компанія, яка працює на будівельному ринку України з 2006 року і є однією з провідних будівельних компанії Івано-Франківська.

Основний вид діяльності компанії – будівництво житлових комплексів «під ключ» а також комерційних об’єктів.

Кожен будинок будується за індивідуальним проектом, що враховує потреби найвибагливіших покупців (зручне планування, гарний краєвид, зручне транспортне сполучення, безпосередня близькість до природних зон відпочинку). Це дозволяє привернути увагу споживачів різних потреб та різного рівня. Компанія працює по діючим державним нормам і правилам, у відповідності з вимогами діючих стандартів.

Відділ продаж
Моб.: 099 98 008 89 
Моб.: 097 98 008 89

Головний офіс
м. Івано-Франківськ
вул. П.Орлика, 8

Приєднуйтесь до нас

Цитадель на Youtube  Цитадель на Facebook  Цитадель на Google +