Перейти на новий сайт!
  • Наші об'єкти будівництва
  • Додати нерухомість
  • Знайти нерухомість
  • Новобудови Новобудови з ремонтом Вторинний ринок Комерційна нерухомість

    Ціна $

    Кількість кімнат

    Площа, м²

Будівельна компанія "Спілка забудівників" Івано-ФранківськПеред покупкою нерухомості постає неминуче питання: придбати новобудову або квартиру на вторинному ринку ? Покупка квартири в новобудові набагато вигідніше за багатьма параметрами, починаючи від ціни, і закінчуючи станом і оснащенням комунікацій. Покупець житла в новобудові не переймається про те, скільки прослужить електророзводка або труби опалення - нові житлові комплекси будуються із застосуванням сучасних і довговічних матеріалів. Для тих, хто хоче купити житло в новобудові, є великий вибір не тільки типових планувань квартир, але і планувань за індивідуальними проектами, тому навіть однокімнатна квартира може бути просторою і світлою.

Будівельна компанія «Спілка забудовників» розпочала свою діяльність  в місті Івано-Франківськ . Професіоналізм, відданість справі , повагу до суспільства і оточенню, а головне любов до втілених об'єктів було і є секретом успіху і основною причиною , по якій «Спілка забудовників» заслужив довіру і повагу інвесторів та громадськості.

Сьогодні, через багато років безперервної роботи ,«Спілка забудовників» - це синонім якості , стабільності,  доброго смаку і швидкорозвиваючоїся  будівельної компанії. Як результат такої стратегії - можливість фірми «Спілка забудовників» відповідати складним тимчасовим і технічним вимогам. Для здійснення будівельної діяльності в компанії є всі необхідні ліцензії і нормативна документація. Сучасна технічна база та високий рівень професійної підготовки

Відділ продаж
Моб.: 099 98 008 89 
Моб.: 097 98 008 89

Головний офіс
м. Івано-Франківськ
вул. П.Орлика, 8

Приєднуйтесь до нас

Цитадель на Youtube  Цитадель на Facebook  Цитадель на Google +