Перейти на новий сайт!
  • Наші об'єкти будівництва
  • Додати нерухомість
  • Знайти нерухомість
  • Новобудови Новобудови з ремонтом Вторинний ринок Комерційна нерухомість

    Ціна $

    Кількість кімнат

    Площа, м²

МЖК експрес 23Придбання нерухомості здавна було, є і, безсумнівно, буде одним із самих вигідних способів вкладання вільних коштів. Хтось купує нерухомість в цілях поліпшення своїх житлових умов, ну а хтось для того, щоб з часом примножити свій капітал – отримати прибуток. Так чи інакше, але покупка нерухомості завжди приносила свої дивіденди.

У наші дні особливою популярністю серед потенційних покупців нерухомості користуються новобудови Івано-Франківська. Підвищений попит на новобудови цілком легко пояснити. Справа в тому, що нерухомість Івано-Франківська може запропонувати потенційним інвесторам набагато більш вигідні умови вкладення коштів, якщо порівнювати з іншими видами нерухомості.

Сьогодні практично всі без винятку новобудови мають в наявності власні парковки, професійну цілодобову охорону та відповідають світовим стандартам інженерії. Крім того, в такого роду будинках створюється унікальна внутрішня інфраструктура. Все вищесказане говорить виключно на користь новобудови як вигідного об’єкта інвестування.

Як показує практика: одні покупці не можуть визначитися з тим, який район їм підходить найкраще. Інші сушать голову над тим, чи купувати квартиру в готовому будинку або в тому, який тільки будується. Набутий досвід, професійний та злагоджений колектив є запорукою успішної та результативної роботи підприємства. Сьогодні «МЖК Експрес-24» зарекомендувало себе як організація, яка гарантує якісну роботу, а отже, їм довіряють люди.

Всі проекти володіють впізнаваним індивідуальним стилем, який виділяє їх із загальної маси новобудов. Будинки «МЖК Експрес-24» доповнюють і прикрашають архітектурний вигляд міста.

Відділ продаж
Моб.: 099 98 008 89 
Моб.: 097 98 008 89

Головний офіс
м. Івано-Франківськ
вул. П.Орлика, 8

Приєднуйтесь до нас

Цитадель на Youtube  Цитадель на Facebook  Цитадель на Google +