Перейти на новий сайт!
  • Наші об'єкти будівництва
  • Додати нерухомість
  • Знайти нерухомість
  • Новобудови Новобудови з ремонтом Вторинний ринок Комерційна нерухомість

    Ціна $

    Кількість кімнат

    Площа, м²

Івано-ФранківськміськбудНерухомість в Івано-Франківську на сьогоднішній день вражає своєю різноманітністю. Але в порівнянні з попередніми роками цінова категорія досить прийнятна для всіх категорій населення. Наприклад, нова квартира в новобудовах буде коштувати дешевше, ніж така ж квартира на вторинному ринку міста. Тому квартири в новобудовах все частіше і частіше вибирають серед сотні пропозицій на ринку нерухомості Івано-Франківська.

Звичайно в таких покупках є ряд переваг, які й служать поштовхом для покупка житла. Ну, по-перше, це практичність планування квартири, в яких взяті до уваги всі недоліки попередніх побудованих будинків. По-друге, це продумані транспортні розв’язки і заїзди у двір. Наявність цілодобових аптек, магазинів, гіпермаркетів та інших інфраструктур, таких як школи,  дитячі садки, інститути та офіси. Постійне оновлення їх асортименту. По-третє, це можливість придбання квартири в іпотеку.

БК «Івано-Франківськміськбуд» зарекомендувала себе як надійна, стабільна фірма. Високий рівень професійності та організованості усього комплексу діяльності сприяють виконанню робіт з високою якістю в терміни передбачені контрактами та угодами, а позитивні оцінки замовників дозволяють займати гідне місце на будівельному ринку Івано-Франківська.

Колектив однодумців та професіоналів житлово-будівельної компанії «Івано-Франківськміськбуд» послідовно реалізовує визначену філософію щодо надання послуг найвищого ґатунку, орієнтацію на прогресивні засади будівництва, застосування нових сучасних технологій.

Відділ продаж
Моб.: 099 98 008 89 
Моб.: 097 98 008 89

Головний офіс
м. Івано-Франківськ
вул. П.Орлика, 8

Приєднуйтесь до нас

Цитадель на Youtube  Цитадель на Facebook  Цитадель на Google +