Перейти на новий сайт!
  • Наші об'єкти будівництва
  • Додати нерухомість
  • Знайти нерухомість
  • Новобудови Новобудови з ремонтом Вторинний ринок Комерційна нерухомість

    Ціна $

    Кількість кімнат

    Площа, м²

Івано-Франківськ все більше приваблює своїми можливостями. Хороша робота та освіта, можливості кар’єрного зростання, безкоштовна і платна медицина, розвинена інфраструктура, культурно-історична спадщина – здавалося б, що ще людині потрібно? Тому переїхати в недорогу і гарну новобудову, розташовану в екологічно чистому місці, в одному з кращих міст України мріють багато. І тут не настільки вже важливе яку саме Ви вирішили купити квартиру – одно-або двокімнатну, економ або бізнес класу, у забудовника в новобудові або через агентство на вторинному ринку, головне чітко уявляти, чого саме Ви хочете від придбаної житлової площі.

Компанія, якій довіряють – це не гасло будівельної компанії «Галицька» - це результат щоденної клопіткої праці професійного колективу під керівництвом засновника компанії. «Не лише будувати, а й творити красиве місто для своїх земляків, споруджувати не просто будинки, а затишні оселі для івано-франківських сімей» - саме таку амбітну мету успішно втілює у життя івано-франківська будівельна компанія «Галицька».

Сьогодні «Галицька» - сучасна компанія, яка стрімко розвивається. Серед основних напрямків діяльності – будівництво житлових, офісно-представницьких споруд та об’єктів побутового призначення. Якісно збудоване та вчасно здане житло – два основні правила, яких у своїй роботі дотримується колектив будівельників.

Нині житло, збудоване колективом «Галицька» - це сучасні цегляні багатоповерхівки з хорошими теплоізоляційними характеристиками, усі будинки передбачають індивідуальне опалення, будинки обладнані швидкісними, безпечними та комфортними ліфтами відомого американського виробника ОТІС.

Відділ продаж
Моб.: 099 98 008 89 
Моб.: 097 98 008 89

Головний офіс
м. Івано-Франківськ
вул. П.Орлика, 8

Приєднуйтесь до нас

Цитадель на Youtube  Цитадель на Facebook  Цитадель на Google +