Перейти на новий сайт!
  • Наші об'єкти будівництва
  • Додати нерухомість
  • Знайти нерухомість
  • Новобудови Новобудови з ремонтом Вторинний ринок Комерційна нерухомість

    Ціна $

    Кількість кімнат

    Площа, м²

Будівельна компанія Франківський дім«Впродовж кількох років Івано-Франківськ впевнено займає перші позиції в рейтингах найбільш привабливих міст для проживання. Тут хороша екологія, інфраструктура, якісна освіта. Високий рейтинг Івано-Франківська можна пояснити доступністю житла, розвитком культурної і туристичної галузі. Про це свідчить динаміка туристичного потоку, яка за останні роки сягнула мільйона відвідувачів у області, а це ще одна платформа для розвитку бізнесу та нових інвестицій. Не дарма Івано-Франківськ охрестили столицею Прикарпаття. Місто бурхливого економічного розвитку, із численними компаніями і розгалуженою системою банківських послуг та сферою обслуговування. Привабливе місто для людей різного статку та можливостей. Тут хочеться жити, пишатись своїм містом і придбати свій затишний Франківський дім. Кажуть, обов'язково десь повинне бути місце з міцними стінами і впевненістю в завтрашньому дні.

Саме таку надійність втілює будівельна компанія Франківський дім. Десять років на ринку нерухомості втілились в низку торговельних та житлових комплексів. Серед них зданий будинок по вулицій Довгій, який зарекомендував себе високою якістю, швидким терміном здачі. При цьому всі види будівництва та оздоблення виконуються з використанням передових технологій і екологічних матеріалів. Постійний професійний розвиток та стійкі позиції на ринку нерухомості, з упевненістю дозволяють заявити, що будівельна компанія Франківський дім виправдає ваші очікування та гарантує компетентний і серйозний підхід до вирішення всіх ваших житлових потреб!

На сьогоднішній день розпочато нове будівництво житлового будинку по вулиці Залізничній. Франківський дім прислухається до потреб клієнтів, тому будує за всіма нормами з високоякісних матеріалів, утепленням фасаду та п'ятикамерними енергозберігаючими вікнами, які заощаджуватимуть ваші кошти. Забудовник дбає про затишок не тільки в домі, але й на прилеглій території, здійснює благоустрій, облаштовує дитячий майданчик з думкою про наше майбутнє! Обираючи Франківський дім ви обираєте комфортне житло та надійного партнера.

Відділ продаж
Моб.: 099 98 008 89 
Моб.: 097 98 008 89

Головний офіс
м. Івано-Франківськ
вул. П.Орлика, 8

Приєднуйтесь до нас

Цитадель на Youtube  Цитадель на Facebook  Цитадель на Google +