Перейти на новий сайт!
  • Наші об'єкти будівництва
  • Додати нерухомість
  • Знайти нерухомість
  • Новобудови Новобудови з ремонтом Вторинний ринок Комерційна нерухомість

    Ціна $

    Кількість кімнат

    Площа, м²

На сучасному ринку житла завжди є готові новобудови, вже здані в експлуатацію: покупка квартири в новобудові такого типу – це можливість відзначити новосілля практично негайно. Такий варіант оптимальний для молодих сімей, що чекають поповнення і прагнуть якомога швидше купити двокімнатну квартиру або хоча б однокімнатну, але вже – особисто свою, щоб будувати нове життя на новому місці. До того ж продаж приміщень в новобудовах, уже зданих в експлуатацію, відбувається швидше: це означає, що і магазин на першому поверсі, і дитячий клуб у флігелі з’являється досить швидко, то є вся необхідна для комфортного життя інфраструктура буде в наявності. Також здійснюється продаж житла в новобудовах, здачі яких доведеться почекати кілька місяців. Термін очікування може скласти від одного кварталу до трьох років. Цей варіант дуже вигідний для тих, хто прагне робити інвестиції в нерухомість в новобудовах: продаж квартири в уже зданому домі надалі обернеться для набувача квартири в новобудовах Івано-Франківська на стадії спорудження збільшенням капіталу вдвічі.

В даний час квартири в новобудовах – одне з найбільш вигідних і стабільних фінансових вкладень. Купити квартиру в новобудові – чи не більш надійно, ніж купити дорогоцінний метал: на золото ціна ніколи не падає, але й зростає повільно, а на нерухомість ціни ростуть безперервно і відчутно. Також цей варіант прекрасно підійде тим, хто прагне розширити житлову площу: не секрет, що купити трикімнатну квартиру в Івано-Франківську швидше всього не по кишені сім’ї з середнім достатком, якщо мова йде про вже готовий будинок. Зате така квартира цілком доступна, якщо купувати її в споруджуваному будинку і в розстрочку. Таким же чином можна купити 2-х кімнатну квартиру на стадії будівництва – за ціною однокімнатної в уже готовому будинку. В’їдете ви в неї на рік пізніше, зате грошей витратите – в півтора рази менше. Товариство з обмеженою відповідальністю фірма «Екстім» працює на будівельному ринку вже понад 14 років. За цей час компанія посіла провідне місце серед інших будівельних компаній Івано-Франківська.

Основною перевагою фірми є застосування у будівництві сучасної монолітно-каркасної технології, яка дозволяє значно прискорити темпи будівництва висотних будинків. Фірма «Екстім» у стосунках із клієнтом застосовує партнерський індивідуальний підхід та максимальне врахування побажань замовників. Впровадження новітніх високоякісних технологій створює нову якість життя та комфорт для власників житла.

Відділ продаж
Моб.: 099 98 008 89 
Моб.: 097 98 008 89

Головний офіс
м. Івано-Франківськ
вул. П.Орлика, 8

Приєднуйтесь до нас

Цитадель на Youtube  Цитадель на Facebook  Цитадель на Google +