Перейти на новий сайт!
  • Наші об'єкти будівництва
  • Додати нерухомість
  • Знайти нерухомість
  • Новобудови Новобудови з ремонтом Вторинний ринок Комерційна нерухомість

    Ціна $

    Кількість кімнат

    Площа, м²

Будівельна компанія Благо Івано-ФранківськКвартира вашої мрії і як її обрати? Варто звернути увагу на такі критерії у виборі житла: Фірма забудовник – на ринку нерухомості різноманіття будівельних фірм. Варто звернути увагу на компанії, які мають надійну репутацію, знаходять позитивні відгуки серед клієнтів, а також ведуть прозору політику. Часто агентства нерухомості можуть вказати на слабкі та сильні сторони компанії. З чого збудований будинок – цегляні будинки вважаються одними з найкращих, адже цегла екологічний матеріал, завдяки чому такі будинки «дихають» і зберігають благосприятливий клімат (зимою тепло, а літом прохолодно). Однак першість в будівництві перейняли монолітні будинки. Вони відзначаються високою міцністю і дозволяють втілити різноманітні рішення в плануванні, що стало пріорітетним в будівництві елітного житла. Панельний найбільш вразливий і менш якісний.

Житловий масив – обираючи район міста зверніть увагу на його інфраструктуру, благоустрій, транспортний зв’язок та безпечність для життя. Ціна –варто оцінити в межах якої суми вас цікавить житло. Також врахуйте витрати на ремонт, оформлення квартири тощо. За одну ж і ту ціну можна купити квартиру в різному стані, в залежності від місце розташування. Поверховість – нижчі поверхи зручні для сімей з дітьми та літніх людей. Вищі – це більше сонця та кращі панорами з вікна. Коли ви будете абсолютно задоволені усіма вищезгаданими пунктами і впевнені в своєму правильному рішенні, тільки тоді включайте емоційну частину свідомості і насолоджуйтеся вибором поверху, метражу, виду з вікна, планування квартири і висоти будинку.

Компанія «Благо» увібрала в собі найкращі традиції будівництва та передових технологій. Досвідчений забудовник та генпідрядник, здійснює повний цикл робіт від будівництва до введення будинків в експлуатацію та передачу на обслуговування.Відділ продаж
Моб.: 099 98 008 89 
Моб.: 097 98 008 89

Головний офіс
м. Івано-Франківськ
вул. П.Орлика, 8

Приєднуйтесь до нас

Цитадель на Youtube  Цитадель на Facebook  Цитадель на Google +