Перейти на новий сайт!
 • Наші об'єкти будівництва
 • Додати нерухомість
 • Знайти нерухомість
 • Новобудови Новобудови з ремонтом Вторинний ринок Комерційна нерухомість

  Ціна $

  Кількість кімнат

  Площа, м²

Детальніша інформація за телефонами:

 

Задати запитання
previous arrow
next arrow
PlayPause
Full screenExit full screen
ArrowArrow
Slider

Розтермінування

На сьогоднішній день будівельна компанія "Цитадель" пропонує нерухомість на умовах безвідсоткового розтермінування терміном до 30 місяців!

Етапи будівництва ЖК "Цитадель-2"

Липень 2019

previous arrow
next arrow
ArrowArrow
Slider

Планування ЖК "Цитадель-2"

Планування типового поверху

(Натисніть для збільшення)

Типовий план ЖК

Планування комерційних приміщень

(Натисніть для збільшення)

План комерційних приміщень ЖК

Житловий комплекс “Цитадель 2” у м.Івано-Франківськ - це новий комплекс класу комфорт сучасного європейського формату, в якому втілені всі принципи будівництва компанії “Цитадель”.

Як ми будуємо

Енергоефективні вікна

Сонце буде м'яко проникати променями в ваш будинок, не доставляючи дискомфорту. П’ятикамерні металопластикові вікна з подвійним склопакетом та енергозберігаючим склом - це міцні конструкції з терміном експлуатації понад 60 років. Варто зауважити, що за своїми теплоізоляційними властивостями сучасні скляні фасадні конструкції, які використовуються в житлових комплексах "БК Цитадель", не поступаються цегляним стінам..

Енергоефективні вікна *

Броньовані двері

Броньовані вхідні двері преміум класу, утеплені мінватою, довговічні, надійні, що відповідають всім принципам забезпечення безпеки. У житлових комплексах зберігається єдиний стиль навіть у коридорах. Фахівцями підібрані і встановлені вхідні броньовані двері, виготовлені за спеціальним замовленням і пред'явленим високим вимогам БК "Цитадель"

Броньовані двері *

Озеленення території

Відмінною особливістю житлових комплексів Цитадель є просторі, оздоблені прибудинкові території, на яких висаджуються дерева та кущі - створюється красивий зелений ландшафт, де завжди приємно гуляти і проводити час з сім'єю.

Озеленення території *

Сучасний ліфт

БК "Цитадель" використовує ліфти від світового лідера, які були розроблені за спеціальним замовленням у відповідності з дизайном і атмосферою житлового комплексу. Ліфт розрахований на 8 людей, вантажопідйомність скаладає 630 кг. У ліфтах встановлена система з плавною зупинкою та аварійною  системою вивільнення людей

Сучасний ліфт *

Відеоспостереження

По всій території житлового комплексу встановлені камери відеоспостереження, які дозволяють вести додатковий контроль за всіма громадськими зонами будинку - ніяких компромісів в питаннях забезпечення комфорту і безпеки вашого комплексу.

Відеоспостереження *

Дитячий майданчик

На території ЖК встановлені сучасні дитячі майданчики з м'яким каучуковим покриттям, де дитина максимально захищена від травм під час ігор. Майданчик проектується так, щоб дітям різного віку було комфортно грати один з одним.

Дитячий майданчик *

Сучасні холи

Просторі, світлі холи з керамічним покриттям і дизайнерським освітленням. 

Сучасні холи *

Власна обслуговуюча компанія

У будівлі житлового комплексу і по його периметру цілодобово працює власна служба охорони, яка дозволяє забезпечувати максимальний рівень безпеки будинку. Це команда кваліфікованих фахівців, що стежать за порядком на території всього житлового комплексу.

Власна обслуговуюча компанія *

Зручна інфраструктура

Уже сьогодні наочним прикладом служить кожен житловий комплекс від БК "Цитадель", де через короткий проміжок часу вже успішно працюють магазини, салони краси, центри розвитку, спортивні клуби, аптеки, кафетерії і ресторани, медичні установи та інші представники надання послуг населенню. Будуються багаторівневі паркінги, проводяться нові лінії енерго- і водопостачання, розвиваються цілі мікрорайони - це зразок сучасної якісної нерухомості, що дає повний комфорт і функціональність своїм жителям.

Зручна інфраструктура *

Автономне опалення 

Кожен житловий комплекс оснащений сучасними системами теплопостачання, з автоматичним контролем температури в квартирах залежно від погодних умов. Такий підхід дозволяє не тільки забезпечувати максимальний комфорт мешканцям будинку, а й значно економити кошти.

Автономне опалення *

Якісний фасад

На всіх об'єктах застосовується система енергозберігаючого фасаду будівлі, здатна більш якісно і ефективно утримувати тепло в будинку, в порівнянні з іншими системами утеплення. Такий фасад не вимагає додаткового ремонту понад 50 років! Подібне облицювання значно виділяє житлові комплекси від БК "Цитадель", перетворюючи зовнішній вигляд будівлі і роблячи її сучасною архітектурною спорудою з неповторним виглядом.

Якісний фасад *

Освітлена територія

Сучасні дизайнерські рішення в освітленні будинку підкреслюють всі особливості архітектури і виділяють окремі елементи фасаду будівлі. До вечора будівля змінюється й проявляє свою індивідуальність, в той же час гармонійно продовжуючи архітектуру міста.

Освітлена територія *
Матеріали, обробка та оснащення квартир
 • високоякісна чистова стяжка підлоги
 • чистова штукатурка стін під маяки
 • лічильники на всі мережі та каналізації
 • броньовані вхідні двері преміум класу
 • п’ятикамерні металопластикові вікна з подвійним склопакетом та енергозберігаючим склом
 • засклена лоджія у кожній квартирі
Енергоефективність
Комфорт усередині будівлі
Доступна ціна
Благоустрій
Інфраструктура

Розташування ЖК "Цитадель-2"

Відділ продаж
Моб.: 099 98 008 89 
Моб.: 097 98 008 89

Головний офіс
м. Івано-Франківськ
вул. П.Орлика, 8

Приєднуйтесь до нас

Цитадель на Youtube  Цитадель на Facebook  Цитадель на Google +