Новобудови Вторинний ринок Комерційна нерухомість Особняки Земельні ділянки Гаражі Оренда нерухомості

Ціна $

Кількість кімнат

Площа, м²

14 450 $ за об'єкт

Продається 11.7 сотих земельної ділянки біля Івано-Франківська під забудову


Продається 11.7 сотих земельної ділянки біля Івано-Франківська під забудову
Фото 8372 Продається 11.7 сотих земельної ділянки біля Івано-Франківська під забудову
Олег
+38 (095...Показати номер

Характеристики

Опис

Продається 14 сотих зелельної ділянки під забудову біля Франківська.Ділянка розташована попри дорогу.Пролягає поруч газ,вода,світло.За деталями дзвоніть за зазначеними номерами

Схожі пропозиції

Продаж земельних ділянок в Івано-Франківську - досить розвинений сегмент на ринку нерухомості. Сьогодні багато хто хоче купити земельну ділянку в Івано-Франківську та області з метою подальшого будівництва на ньому індивідуального житлового будинку або дачного будиночка. Відповідно, попит на них досить високий. Але продаж ділянок передбачає безліч юридичних тонкощів, з усіма з них під силу розібратися лише фахівцям, хоча існує маса пропозицій з продажу земельних ділянок, що відрізняються за площею і різного ступеня віддаленості від Івано-Франківська, тому людині, що бажає купити земельну ділянку в Івано-Франківську, не складе труднощів підшукати варіант «по собі». Звичайно, найбільше охочих придбати землю поблизу від водойми і лісових масивів у районі з чистим повітрям і в той же час гарною транспортною розв'язкою. Крім цього, всі хочуть мати поблизу добропорядних сусідів і продуктовий магазин, а деяким фанатичним садівникам-любителям важливий склад грунту та наявність грунтових вод. Відповідно, ділянка попередньо необхідно досліджувати на предмет їх наявності. І нарешті, одна з головних побажань - ділянка повинна коштувати якщо не недорого, то хоча б прийнятно. Купити земельну ділянку в Івано-Франківську та області з дотриманням усіх цих умов означає можливість насолоди мальовничою місцевістю і свіжим повітрям, чого так часто не вистачає міським жителям.

Агентство нерухомості «Цитадель нерухомість» допоможе придбати великі земельні ділянки в Івано-Франківську та за його межами для будівництва будиночка дачного типу, котеджу або індивідуального житлового будинку на найвигідніших умовах і з урахуванням дотримання всіх побажань клієнта. Продаж земельних ділянок в Івано-Франківську успішно здійснюється нашими фахівцями за відпрацьованою схемою вже не перший рік, тому Ви можете без ризику для себе довірити нам покупку землі та оформлення всієї необхідної документації. А метушні з оформленням документації буде анітрохи не менше, ніж при покупці квартири в місті. До того ж, повинна бути можливість надалі вести на ділянці індивідуальне будівництво. Відповідно, ця земля не може мати сільськогосподарське призначення, або її потрібно з цієї категорії вивести. Словом, самостійно, без професіоналів купити земельну ділянку в Івано-Франківськуможна, але це загрожує безліччю неприємних наслідків. Звернувшись в агентство нерухомості «Цитадель нерухомість», можна купити земельну ділянку в Івано-Франківську, що задовольняє всім побажанням. Працюйте з професіоналами нашого агенства і успіх Вам гарантований !

Ми працюємо з найкращими: