Новобудови Вторинний ринок Комерційна нерухомість Особняки Земельні ділянки Гаражі Оренда нерухомості

Ціна$грн

Кількість кімнат

Площа, м?

Ціна $

Кількість кімнат

Площа, м²

2-х кімнатні квартири на вторинному ринку

2_кімнатна квартира в мікрорайоні Позитрон
Ціна 18100 $
Кількість кімнат 2
Площа, м? 49
Поверх 7 / 9
2-кімнатна квартира неподалік міського озера
Ціна 25000 $
Кількість кімнат 2
Площа, м? 43
Поверх 4 / 5
2-кімнатна квартира на БАМі
Ціна 32000 $
Кількість кімнат 2
Площа, м? 50
Поверх 1 / 9
2-кімнатна квартира на Позитроні
Ціна 25500 $
Кількість кімнат 2
Площа, м? 50
Поверх 5 / 5
2-кімнатна квартира з ремонтом недалеко від центру
Ціна 20800 $
Кількість кімнат 2
Площа, м? 49
Поверх 5 / 5
2-х кімнатна квартира. Р-н Бам. Вул. Мазепи
Ціна 19700 $
Кількість кімнат 2
Площа, м? 54
Поверх 1 / 5
2 кімнатна квартира з дизайнерським ремонтом на Каскаді
Ціна 37900 $
Кількість кімнат 2
Площа, м? 57,44
Поверх 2 / 10
2 кімнатна в самому центрі
Ціна 25900 $
Кількість кімнат 2
Площа, м? 42
Поверх 3 / 4
2 кімнатна квартира з капітальним ремонтом біля центру
Ціна 35800 $
Кількість кімнат 2
Площа, м? 45
Поверх 5 / 5
Продається 2 кімнатна квартира з якісним євроремонтом у Калиновій Слободі
Ціна 39500 $
Кількість кімнат 2
Площа, м? 66
Поверх 4 / 8

Попит на 2-х кімнатні квартири в Івано-Франківську зовсім не поступається попиту на однокімнатне житло. Незважаючи на різницю в ціні, продаж двокімнатних квартир в Івано-Франківську так само користується певною популярністю. Не дивно, адже 2 кімнатні квартири активно потрібні при розселенні більших квартир. Саме тому вторинний ринок житла в Івано-Франківську завжди достатньо активний. Очевидно, вартість двокімнатних квартир перевищує вартість однокімнатних, але не подвоює її. З іншого боку, вони відмінно підходять в якості житла як для самотньої людини, так і для невеликої сім'ї. Мешканці ж однокімнатних квартир, маючи деяку суму в запасі, можуть купити двокімнатну квартиру в Івано-Франківську, продавши однокімнатну квартиру і додавши бракуючі кошти. Таким способом для багатьох можливе вирішення актуального квартирного питання. Молоді сім'ї, які мають одну дитину і збираються обзавестися другим, часто вирішують придбати 2-х кімнатну квартиру в Івано-Франківську, частіше вибирають вторинне житло - це недорого і зручно.

Гарненько зваживши всі за і проти, багато покупців приходять до думки, що купити 2-х кімнатну квартиру в Івано-Франківську часом набагато вигідніше, адже різниця в ціні з однокімнатною в неї іноді не так вже й велика, а число кімнат таки додає безліч плюсів до комфортабельності та зручності квартири. Ще одна кімната - це додаткова площа, а значить і маса можливостей, і якщо вже знайшлися кошти на покупку житла, то краще купити 2-х кімнатну квартиру в Івано-Франківську зараз, ніж дочекатися, коли вартість нерухомості зросте. Бувають випадки, коли вторинне житло купується, якщо не вистачає грошей на новобудову, але далеко не завжди вартість є вирішальним фактором при покупці власної житлоплощі.

Як покупка, так і продаж двокімнатних квартир в Івано-Франківську немислима без допомоги фахівців. Особливо якщо передбачається кілька послідовних операцій з нерухомістю, в тому числі якщо задіяний вторинний ринок житла. Агентство нерухомості «Цитадель нерухомість» пропонує своїм клієнтам величезний вибір пропозицій з придбання або продажу житла в Івано-Франківську та області. Наші фахівці мають величезний досвід юридичного супроводу угод з нерухомістю і з радістю допоможуть у вирішенні будь-яких питань відповідно до побажань клієнта. Працюйте з професіоналами нашого агенства і успіх Вам гарантований !

Ми працюємо з найкращими: