Новобудови Вторинний ринок Комерційна нерухомість Особняки Земельні ділянки Гаражі Оренда нерухомості

Ціна $

Кількість кімнат

Площа, м²

Детальніша інформація стосовно компанії "Спілка забудовників" за телефоном: (099) 087-31-61

Будівельна компанія "Спілка забудівників" Івано-ФранківськПеред покупкою нерухомості постає неминуче питання: придбати новобудову або квартиру на вторинному ринку ? Покупка квартири в новобудові набагато вигідніше за багатьма параметрами, починаючи від ціни, і закінчуючи станом і оснащенням комунікацій. Покупець житла в новобудові не переймається про те, скільки прослужить електророзводка або труби опалення - нові житлові комплекси будуються із застосуванням сучасних і довговічних матеріалів. Для тих, хто хоче купити житло в новобудові, є великий вибір не тільки типових планувань квартир, але і планувань за індивідуальними проектами, тому навіть однокімнатна квартира може бути просторою і світлою.

Будівельна компанія «Спілка забудовників» розпочала свою діяльність  в місті Івано-Франківськ . Професіоналізм, відданість справі , повагу до суспільства і оточенню, а головне любов до втілених об'єктів було і є секретом успіху і основною причиною , по якій «Спілка забудовників» заслужив довіру і повагу інвесторів та громадськості.

Сьогодні, через багато років безперервної роботи ,«Спілка забудовників» - це синонім якості , стабільності,  доброго смаку і швидкорозвиваючоїся  будівельної компанії. Як результат такої стратегії - можливість фірми «Спілка забудовників» відповідати складним тимчасовим і технічним вимогам. Для здійснення будівельної діяльності в компанії є всі необхідні ліцензії і нормативна документація. Сучасна технічна база та високий рівень професійної підготовки

 

 
 

Ми працюємо з найкращими: