Новобудови Вторинний ринок Комерційна нерухомість Особняки Земельні ділянки Гаражі Оренда нерухомості

Ціна $

Кількість кімнат

Площа, м²

Більш детальна інформація стосовно «МЖК Експрес-24» за телефоном (097) 682-55-29

МЖК експрес 23Придбання нерухомості здавна було, є і, безсумнівно, буде одним із самих вигідних способів вкладання вільних коштів. Хтось купує нерухомість в цілях поліпшення своїх житлових умов, ну а хтось для того, щоб з часом примножити свій капітал – отримати прибуток. Так чи інакше, але покупка нерухомості завжди приносила свої дивіденди.

У наші дні особливою популярністю серед потенційних покупців нерухомості користуються новобудови Івано-Франківська. Підвищений попит на новобудови цілком легко пояснити. Справа в тому, що нерухомість Івано-Франківська може запропонувати потенційним інвесторам набагато більш вигідні умови вкладення коштів, якщо порівнювати з іншими видами нерухомості.

Сьогодні практично всі без винятку новобудови мають в наявності власні парковки, професійну цілодобову охорону та відповідають світовим стандартам інженерії. Крім того, в такого роду будинках створюється унікальна внутрішня інфраструктура. Все вищесказане говорить виключно на користь новобудови як вигідного об’єкта інвестування.

Як показує практика: одні покупці не можуть визначитися з тим, який район їм підходить найкраще. Інші сушать голову над тим, чи купувати квартиру в готовому будинку або в тому, який тільки будується. Набутий досвід, професійний та злагоджений колектив є запорукою успішної та результативної роботи підприємства. Сьогодні «МЖК Експрес-24» зарекомендувало себе як організація, яка гарантує якісну роботу, а отже, їм довіряють люди.

Всі проекти володіють впізнаваним індивідуальним стилем, який виділяє їх із загальної маси новобудов. Будинки «МЖК Експрес-24» доповнюють і прикрашають архітектурний вигляд міста.

Ми працюємо з найкращими: