Новобудови Вторинний ринок Комерційна нерухомість Особняки Земельні ділянки Гаражі Оренда нерухомості

Ціна $

Кількість кімнат

Площа, м²

Більш детальна інформація стосовно житлово-будівельної компанії «Івано-Франківськміськбуд» за телефоном (095) 694-42-72

Івано-ФранківськміськбудНерухомість в Івано-Франківську на сьогоднішній день вражає своєю різноманітністю. Але в порівнянні з попередніми роками цінова категорія досить прийнятна для всіх категорій населення. Наприклад, нова квартира в новобудовах буде коштувати дешевше, ніж така ж квартира на вторинному ринку міста. Тому квартири в новобудовах все частіше і частіше вибирають серед сотні пропозицій на ринку нерухомості Івано-Франківська.

Звичайно в таких покупках є ряд переваг, які й служать поштовхом для покупка житла. Ну, по-перше, це практичність планування квартири, в яких взяті до уваги всі недоліки попередніх побудованих будинків. По-друге, це продумані транспортні розв’язки і заїзди у двір. Наявність цілодобових аптек, магазинів, гіпермаркетів та інших інфраструктур, таких як школи,  дитячі садки, інститути та офіси. Постійне оновлення їх асортименту. По-третє, це можливість придбання квартири в іпотеку.

БК «Івано-Франківськміськбуд» зарекомендувала себе як надійна, стабільна фірма. Високий рівень професійності та організованості усього комплексу діяльності сприяють виконанню робіт з високою якістю в терміни передбачені контрактами та угодами, а позитивні оцінки замовників дозволяють займати гідне місце на будівельному ринку Івано-Франківська.

Колектив однодумців та професіоналів житлово-будівельної компанії «Івано-Франківськміськбуд» послідовно реалізовує визначену філософію щодо надання послуг найвищого ґатунку, орієнтацію на прогресивні засади будівництва, застосування нових сучасних технологій.

Ми працюємо з найкращими: