Новобудови Вторинний ринок Комерційна нерухомість Особняки Земельні ділянки Гаражі Оренда нерухомості

Ціна $

Кількість кімнат

Площа, м²

Детальнішу інформацію про компанію "Франківський Дім" можна отримати за телефоном: 050 433-06-64

Будівельна компанія Франківський дім«Впродовж кількох років Івано-Франківськ впевнено займає перші позиції в рейтингах найбільш привабливих міст для проживання. Тут хороша екологія, інфраструктура, якісна освіта. Високий рейтинг Івано-Франківська можна пояснити доступністю житла, розвитком культурної і туристичної галузі. Про це свідчить динаміка туристичного потоку, яка за останні роки сягнула мільйона відвідувачів у області, а це ще одна платформа для розвитку бізнесу та нових інвестицій. Не дарма Івано-Франківськ охрестили столицею Прикарпаття. Місто бурхливого економічного розвитку, із численними компаніями і розгалуженою системою банківських послуг та сферою обслуговування. Привабливе місто для людей різного статку та можливостей. Тут хочеться жити, пишатись своїм містом і придбати свій затишний Франківський дім. Кажуть, обов'язково десь повинне бути місце з міцними стінами і впевненістю в завтрашньому дні.

Саме таку надійність втілює будівельна компанія Франківський дім. Десять років на ринку нерухомості втілились в низку торговельних та житлових комплексів. Серед них зданий будинок по вулицій Довгій, який зарекомендував себе високою якістю, швидким терміном здачі. При цьому всі види будівництва та оздоблення виконуються з використанням передових технологій і екологічних матеріалів. Постійний професійний розвиток та стійкі позиції на ринку нерухомості, з упевненістю дозволяють заявити, що будівельна компанія Франківський дім виправдає ваші очікування та гарантує компетентний і серйозний підхід до вирішення всіх ваших житлових потреб!

На сьогоднішній день розпочато нове будівництво житлового будинку по вулиці Залізничній. Франківський дім прислухається до потреб клієнтів, тому будує за всіма нормами з високоякісних матеріалів, утепленням фасаду та п'ятикамерними енергозберігаючими вікнами, які заощаджуватимуть ваші кошти. Забудовник дбає про затишок не тільки в домі, але й на прилеглій території, здійснює благоустрій, облаштовує дитячий майданчик з думкою про наше майбутнє! Обираючи Франківський дім ви обираєте комфортне житло та надійного партнера.

 
 

Ми працюємо з найкращими: