Новобудови Вторинний ринок Комерційна нерухомість Особняки Земельні ділянки Гаражі Оренда нерухомості

Ціна $

Кількість кімнат

Площа, м²

80 000 $ за об'єкт

Продам напівособняк


Продам напівособняк
Фото 7513 Продам напівособняк
Фото 7514 Продам напівособняк
Фото 7515 Продам напівособняк
Фото 7516 Продам напівособняк
Василь
09520395...Показати номер

Характеристики

Площа, м? 160м2
Вулиця Садова

Опис

Продається напівособняк площею 160м2, 2 поверхи з гаражем. До нього входить 6.5 сотих землі, підведені комунікації, асвальтована дорога, здача в кінці року

В останні роки все більше людей не хочуть жити в «кам'яних джунглях», віддаючи перевагу більш тихим і екологічно чистим умови для проживання. Заміське малоповерхове будівництво переживає справжній бум. Велика кількість заміського житла різного ступеня готовності насичує ринок заміської нерухомості. У когось змінилися умови життя, і продаж котеджу стала актуальною, а хтось, навпаки, може собі дозволити купити особняк в Івано-Франківську чи більше за площею. Купити особняк в Івано-Франківську цілком здійсненна на сьогоднішній день мрія багатьох людей, Завдяки величезному попиту на заміське житло, продаж особняків в Івано-Франківську на сьогоднішній день набула величезного розмаху.

Навколо Івано-Франківська котеджні селища ростуть наче на дріжджах. І навіть ці селища не в силах задовольнити зростаючий не по днях, а по годинах попит. Відповідно, мають вільні кошти громадяни почали вкладати їх у нерухомість, купуючи житло недорого, і вибираючи час, колипродаж особняка в Івано-Франківську стане найбільш вигідною. Навіть якщо Ви розглядаєте купівлю особняка не для власного проживання, а як вкладення коштів, потрібно звернути увагу на наявність на ділянці всіх необхідних комунікацій, адже надалі будинок, в якому відсутня газ чи світло, перепродати буде дуже проблематично. Тим більше серйозно треба підійти до вибору котеджного будинку для себе, подбавши про всі необхідні умови, що забезпечують, комфорт і безпека. Зрозуміло, в подальшому слід подбати про альтернативні джерела електроенергії і тепла, адже заміське житло відрізняється від міського, тут інженерні комунікації ремонтують зазвичай довше. Важливо також відстежити юридичну чистоту угоди, врахувати такі нюанси, як оформлення землі у власність або в оренду, а також уточнити, чи є взагалі дозвіл будувати житло на цій землі. Цим можна займатися самостійно, але тоді, щобкупити особняк в Івано-Франківську, необхідно присвятити вивченню нюансів і підбору варіантів багато дефіцитного часу. Але агентства нерухомості і створені саме для того, щоб позбавити людей від цих турбот. Агентство нерухомості «Цитадель нерухомість» вже досить давно існує на ринку нерухомості Івано-Франківська.

Ми можемо здійснити добірку пропозицій з продажу особянків найрізноманітніших площ, планувань, на різній стадії будівництва та оздоблювальних робіт. Наші фахівці проведуть консультацію з усіх питань, які можуть виникнути в ході покупки, а також застерегти від вчинення можливих помилок. Одним словом, покупка і продаж особняків в Івано-Франківську та області з нашим агентством пройде в дуже швидкі терміни і залишить тільки позитивні враження. Працюйте з професіоналами нашого агенства і успіх Вам гарантований !

Ми працюємо з найкращими: