Новобудови Вторинний ринок Комерційна нерухомість Особняки Земельні ділянки Гаражі Оренда нерухомості

Ціна$грн

Площа, м?

Ціна $

Кількість кімнат

Площа, м²

В останні роки все більше людей не хочуть жити в «кам'яних джунглях», віддаючи перевагу більш тихим і екологічно чистим умови для проживання. Заміське малоповерхове будівництво переживає справжній бум. Велика кількість заміського житла різного ступеня готовності насичує ринок заміської нерухомості. У когось змінилися умови життя, і продаж котеджу стала актуальною, а хтось, навпаки, може собі дозволити купити особняк в Івано-Франківську чи більше за площею. Купити особняк в Івано-Франківську цілком здійсненна на сьогоднішній день мрія багатьох людей, Завдяки величезному попиту на заміське житло, продаж особняків в Івано-Франківську на сьогоднішній день набула величезного розмаху.

Навколо Івано-Франківська котеджні селища ростуть наче на дріжджах. І навіть ці селища не в силах задовольнити зростаючий не по днях, а по годинах попит. Відповідно, мають вільні кошти громадяни почали вкладати їх у нерухомість, купуючи житло недорого, і вибираючи час, колипродаж особняка в Івано-Франківську стане найбільш вигідною. Навіть якщо Ви розглядаєте купівлю особняка не для власного проживання, а як вкладення коштів, потрібно звернути увагу на наявність на ділянці всіх необхідних комунікацій, адже надалі будинок, в якому відсутня газ чи світло, перепродати буде дуже проблематично. Тим більше серйозно треба підійти до вибору котеджного будинку для себе, подбавши про всі необхідні умови, що забезпечують, комфорт і безпека. Зрозуміло, в подальшому слід подбати про альтернативні джерела електроенергії і тепла, адже заміське житло відрізняється від міського, тут інженерні комунікації ремонтують зазвичай довше. Важливо також відстежити юридичну чистоту угоди, врахувати такі нюанси, як оформлення землі у власність або в оренду, а також уточнити, чи є взагалі дозвіл будувати житло на цій землі. Цим можна займатися самостійно, але тоді, щобкупити особняк в Івано-Франківську, необхідно присвятити вивченню нюансів і підбору варіантів багато дефіцитного часу. Але агентства нерухомості і створені саме для того, щоб позбавити людей від цих турбот. Агентство нерухомості «Цитадель нерухомість» вже досить давно існує на ринку нерухомості Івано-Франківська.

Ми можемо здійснити добірку пропозицій з продажу особянків найрізноманітніших площ, планувань, на різній стадії будівництва та оздоблювальних робіт. Наші фахівці проведуть консультацію з усіх питань, які можуть виникнути в ході покупки, а також застерегти від вчинення можливих помилок. Одним словом, покупка і продаж особняків в Івано-Франківську та області з нашим агентством пройде в дуже швидкі терміни і залишить тільки позитивні враження. Працюйте з професіоналами нашого агенства і успіх Вам гарантований !

Ми працюємо з найкращими: