Новобудови Вторинний ринок Комерційна нерухомість Особняки Земельні ділянки Гаражі Оренда нерухомості

Ціна $

Кількість кімнат

Площа, м²

3 000 грн / м²

Комерційне приміщення по вул.Набережна, 330м, 3000грн за м2


Комерційне приміщення по вул.Набережна, 330м, 3000грн за м2
Фото 2646 Комерційне приміщення по вул.Набережна, 330м, 3000грн за м2
Фото 2647 Комерційне приміщення по вул.Набережна, 330м, 3000грн за м2
09975439...Показати номер

Характеристики

Кількість кімнат 5
Площа, м? 330
Поверх 1 / 10
Вулиця Набережна

Опис

Терміново продається дешеве комерційне приміщення по вул.Набережна. Напівцоколь, висота 2,65м, приміщення сухе, є вікна, комунікації (електрика, вода, каналізація). Приміщення вільного призначення, під будь-який вид бізнесу, хороший підїзд до приміщення з обїздної. Площа 330м.кв, 3000грн за м2!

Схожі пропозиції

Вамбуд 2-х кімнатна квартира Сонячний - 2 черга (відео)
Ціна 23500 $
Кількість кімнат 2
Площа, м? 60
Поверх 6 / 9
купити двохкімнатну квартира Сонячний 2 черга
Ціна 23500 $
Кількість кімнат 2
Площа, м? 60
Поверх 5 / 9
простора квартира в центральній частині міста
Ціна 50000 $
Кількість кімнат 3
Площа, м? 89
Поверх 10 / 11

Ви вирішили придбати чи продати квартиру в новобудовах Івано-Франківська ? Тоді ви звернулися за адресою і зробили дійсно правильний вибір. Новобудови в Івано-Франківськуна порядок відрізняються від побудованих кілька років тому.

Перш за все - це рівень і якість будівлі, а також нові комунікації і спеціально розроблена для нових житлових масивів інфраструктура. З нашою допомогою ви зможете вибрати відповідну житлову площу в новобудовах Івано-Франківська дуже швидко і без зайвих витрат часу. На нашому сайті ви зможете вибирати квартири в Івано-Франківських новобудовах за такими критеріями як близькість або віддаленість від споруд інфраструктури, ??а також потрібний вам район розташування новобудови.

На сторінках нашого сайту ви зможете підійти до пошуку нерухомості виходячи з її ціни, а також потрібного вам метражу і стану нерухомості. Якщо ви не хочете витрачати зайвий час і збиватися з ніг, патрулюючи вулиці Івано-Франківська у пошуках відповідної нерухомості - саме час звернутися до нашої допомоги та переглянути пропозиції по новобудовах.

Квартири від забудовника в новобудові мають величезну перевагу і тим, що все абсолютно нове, зроблене за новими технологіями, людьми, які дійсно піклуються про свою репутацію. Купуючи квартиру в новобудові, ви можете бути повністю впевнені в тому, що прислів'я «мій дім - моя фортеця» це явно про новобудову! Всі квартири в новобудовах Івано-Франківська на одному сайті !

Ми працюємо з найкращими: