Новобудови Вторинний ринок Комерційна нерухомість Особняки Земельні ділянки Гаражі Оренда нерухомості

Ціна $

Кількість кімнат

Площа, м²

34 780 $ за об'єкт

ВамБуд 3 к кв вул Довженка 90м2 ціна 34780$


ВамБуд 3 к кв вул Довженка 90м2 ціна 34780$
Фото 177 ВамБуд 3 к кв вул Довженка 90м2 ціна 34780$
06634424...Показати номер

Характеристики

Кількість кімнат 3
Площа, м? 90
Поверх 5 / 10
Вулиця Довженка

Опис

Продаеться 3 кімнатна квартира дуже гарна інфраструктура по вул Довженка в ціну квартири входить стяжка, штукатурка, підігрів підлоги, котел, вікна, двері.

Схожі пропозиції

2-х кімнатна в Новобудові на Здачі. біля ТЦ Метро
Ціна 21500 $
Кількість кімнат 2
Площа, м? 54,52
Поверх 3 / 10
Продам 1 км гарну квартиру в ЖК Сонячний 2 черга
Ціна 17000 $
Кількість кімнат 1
Площа, м? 43.6
Поверх 3 / 11
3 кімнатна квартира поблизу парку ім. Шевченка>>
Ціна 30250 $
Кількість кімнат 3
Площа, м? 74
Поверх 8 / 11

Ви вирішили придбати чи продати квартиру в новобудовах Івано-Франківська ? Тоді ви звернулися за адресою і зробили дійсно правильний вибір. Новобудови в Івано-Франківськуна порядок відрізняються від побудованих кілька років тому.

Перш за все - це рівень і якість будівлі, а також нові комунікації і спеціально розроблена для нових житлових масивів інфраструктура. З нашою допомогою ви зможете вибрати відповідну житлову площу в новобудовах Івано-Франківська дуже швидко і без зайвих витрат часу. На нашому сайті ви зможете вибирати квартири в Івано-Франківських новобудовах за такими критеріями як близькість або віддаленість від споруд інфраструктури, ??а також потрібний вам район розташування новобудови.

На сторінках нашого сайту ви зможете підійти до пошуку нерухомості виходячи з її ціни, а також потрібного вам метражу і стану нерухомості. Якщо ви не хочете витрачати зайвий час і збиватися з ніг, патрулюючи вулиці Івано-Франківська у пошуках відповідної нерухомості - саме час звернутися до нашої допомоги та переглянути пропозиції по новобудовах.

Квартири від забудовника в новобудові мають величезну перевагу і тим, що все абсолютно нове, зроблене за новими технологіями, людьми, які дійсно піклуються про свою репутацію. Купуючи квартиру в новобудові, ви можете бути повністю впевнені в тому, що прислів'я «мій дім - моя фортеця» це явно про новобудову! Всі квартири в новобудовах Івано-Франківська на одному сайті !

Ми працюємо з найкращими: