Новобудови Вторинний ринок Комерційна нерухомість Особняки Земельні ділянки Гаражі Оренда нерухомості

Ціна $

Кількість кімнат

Площа, м²

22 250 $ за об'єкт

Продам 2 кім 68м2, кухня студія 19м2!


Продам 2 кім 68м2, кухня студія 19м2!
Фото 2238 Продам 2 кім 68м2, кухня студія 19м2!
06634424...Показати номер

Характеристики

Кількість кімнат 2
Площа, м? 68
Поверх 7 / 10
Вулиця Вовчинецька

Опис

Продаеться 2к.кв.по вул,Вовчинецька(Метро),68м2., в вартість квартири входить:броньовані двері,м/п вікна, чистова стяжка,штукатурка,лічильники,комунікації. Розвинута інфраструктура,дитячі та спортивні майданчики, паркінг,магазини,школа,дитячий садок Є ще в продажі 1к кв 42м2 та трьох кімнатні квартири 82,5м2.Мансарди будуть по 6000м2 деталі за тел.

Схожі пропозиції

Двохкімнатна квартира Розтермінування!
Ціна 22600 $
Кількість кімнат 2
Площа, м? 64,67
Поверх 3 / 10
Задана двох кімнатна Арсен
Ціна 16000 $
Кількість кімнат 2
Площа, м? 45
Поверх 10 / 10
1-кімнатна з ремонтом Побутова
Ціна 24800 $
Кількість кімнат 1
Площа, м? 37.5
Поверх 2 / 11

Ви вирішили придбати чи продати квартиру в новобудовах Івано-Франківська ? Тоді ви звернулися за адресою і зробили дійсно правильний вибір. Новобудови в Івано-Франківськуна порядок відрізняються від побудованих кілька років тому.

Перш за все - це рівень і якість будівлі, а також нові комунікації і спеціально розроблена для нових житлових масивів інфраструктура. З нашою допомогою ви зможете вибрати відповідну житлову площу в новобудовах Івано-Франківська дуже швидко і без зайвих витрат часу. На нашому сайті ви зможете вибирати квартири в Івано-Франківських новобудовах за такими критеріями як близькість або віддаленість від споруд інфраструктури, ??а також потрібний вам район розташування новобудови.

На сторінках нашого сайту ви зможете підійти до пошуку нерухомості виходячи з її ціни, а також потрібного вам метражу і стану нерухомості. Якщо ви не хочете витрачати зайвий час і збиватися з ніг, патрулюючи вулиці Івано-Франківська у пошуках відповідної нерухомості - саме час звернутися до нашої допомоги та переглянути пропозиції по новобудовах.

Квартири від забудовника в новобудові мають величезну перевагу і тим, що все абсолютно нове, зроблене за новими технологіями, людьми, які дійсно піклуються про свою репутацію. Купуючи квартиру в новобудові, ви можете бути повністю впевнені в тому, що прислів'я «мій дім - моя фортеця» це явно про новобудову! Всі квартири в новобудовах Івано-Франківська на одному сайті !

Ми працюємо з найкращими: