Новобудови Вторинний ринок Комерційна нерухомість Особняки Земельні ділянки Гаражі Оренда нерухомості

Ціна $

Кількість кімнат

Площа, м²

19 700 $ за об'єкт

3кімнатна квартира в КАЛИНОВІЙ СЛОБОДІ


3кімнатна квартира в КАЛИНОВІЙ СЛОБОДІ
Фото 2074 3кімнатна квартира в КАЛИНОВІЙ СЛОБОДІ
Фото 2075 3кімнатна квартира в КАЛИНОВІЙ СЛОБОДІ
Юлія
06676261...Показати номер

Характеристики

Кількість кімнат 3
Площа, м? 82
Поверх 8 / 8
Вулиця Набережна

Опис

Продам 3кімнатну квартиру напівмансардного типу в калиновій слободі. Всі вікна повноцінні, є лоджія, підведені усі комунікації, змонтовано підігрів підлоги, залита стяжка, є всі лічильники, індивідуальне опалення. Є можливість зробити другий рівень!

Схожі пропозиції

1-кімнатна центр на здачі
Ціна 24420 $
Кількість кімнат 1
Площа, м? 44.4
Поверх 6 / 9
1-кімнатна з ремонтом, бам
Ціна 25800 $
Кількість кімнат 1
Площа, м? 40м2
Поверх 2 / 10
3 кім самий центр міста 86.3м2!
Ціна 47300 $
Кількість кімнат 3
Площа, м? 86
Поверх 3 / 10

Ви вирішили придбати чи продати квартиру в новобудовах Івано-Франківська ? Тоді ви звернулися за адресою і зробили дійсно правильний вибір. Новобудови в Івано-Франківськуна порядок відрізняються від побудованих кілька років тому.

Перш за все - це рівень і якість будівлі, а також нові комунікації і спеціально розроблена для нових житлових масивів інфраструктура. З нашою допомогою ви зможете вибрати відповідну житлову площу в новобудовах Івано-Франківська дуже швидко і без зайвих витрат часу. На нашому сайті ви зможете вибирати квартири в Івано-Франківських новобудовах за такими критеріями як близькість або віддаленість від споруд інфраструктури, ??а також потрібний вам район розташування новобудови.

На сторінках нашого сайту ви зможете підійти до пошуку нерухомості виходячи з її ціни, а також потрібного вам метражу і стану нерухомості. Якщо ви не хочете витрачати зайвий час і збиватися з ніг, патрулюючи вулиці Івано-Франківська у пошуках відповідної нерухомості - саме час звернутися до нашої допомоги та переглянути пропозиції по новобудовах.

Квартири від забудовника в новобудові мають величезну перевагу і тим, що все абсолютно нове, зроблене за новими технологіями, людьми, які дійсно піклуються про свою репутацію. Купуючи квартиру в новобудові, ви можете бути повністю впевнені в тому, що прислів'я «мій дім - моя фортеця» це явно про новобудову! Всі квартири в новобудовах Івано-Франківська на одному сайті !

Ми працюємо з найкращими: