Новобудови Вторинний ринок Комерційна нерухомість Особняки Земельні ділянки Гаражі Оренда нерухомості

Ціна $

Кількість кімнат

Площа, м²

29 000 $ за об'єкт

1 кім ЕВРОРЕМОНТ вул Незалежності Центр міста 43м2


1 кім ЕВРОРЕМОНТ вул Незалежності Центр міста 43м2
Фото 145 1 кім ЕВРОРЕМОНТ вул Незалежності Центр міста 43м2
06634424...Показати номер

Характеристики

Кількість кімнат 1
Площа, м? 44
Поверх 5 / 8
Вулиця Чорновола

Опис

Продаеться 1к.кв.42.8м2.,2/8 цегл.,вул.Залізнична(Центр),котел, енергозберігаючі м/п вікна,броньовані двері,чистова стяжка, штукатурка,лічильники,комунікації.

Схожі пропозиції

1-кімнатна центр на здачі
Ціна 24420 $
Кількість кімнат 1
Площа, м? 44.4
Поверх 6 / 9
2-о кімнатна в комфортному кварталі неподалік т.ц.Метро.
Ціна 20750 $
Кількість кімнат 2
Площа, м? 62,02
Поверх 6 / 10
2 кімнатна квартира по вул. Крихівецька БАМ>>
Ціна 25500 $
Кількість кімнат 2
Площа, м? 63
Поверх 6 / 10

Ви вирішили придбати чи продати квартиру в новобудовах Івано-Франківська ? Тоді ви звернулися за адресою і зробили дійсно правильний вибір. Новобудови в Івано-Франківськуна порядок відрізняються від побудованих кілька років тому.

Перш за все - це рівень і якість будівлі, а також нові комунікації і спеціально розроблена для нових житлових масивів інфраструктура. З нашою допомогою ви зможете вибрати відповідну житлову площу в новобудовах Івано-Франківська дуже швидко і без зайвих витрат часу. На нашому сайті ви зможете вибирати квартири в Івано-Франківських новобудовах за такими критеріями як близькість або віддаленість від споруд інфраструктури, ??а також потрібний вам район розташування новобудови.

На сторінках нашого сайту ви зможете підійти до пошуку нерухомості виходячи з її ціни, а також потрібного вам метражу і стану нерухомості. Якщо ви не хочете витрачати зайвий час і збиватися з ніг, патрулюючи вулиці Івано-Франківська у пошуках відповідної нерухомості - саме час звернутися до нашої допомоги та переглянути пропозиції по новобудовах.

Квартири від забудовника в новобудові мають величезну перевагу і тим, що все абсолютно нове, зроблене за новими технологіями, людьми, які дійсно піклуються про свою репутацію. Купуючи квартиру в новобудові, ви можете бути повністю впевнені в тому, що прислів'я «мій дім - моя фортеця» це явно про новобудову! Всі квартири в новобудовах Івано-Франківська на одному сайті !

Ми працюємо з найкращими: