Новобудови Вторинний ринок Комерційна нерухомість Особняки Земельні ділянки Гаражі Оренда нерухомості

Ціна $

Кількість кімнат

Площа, м²

62 000 $ за об'єкт

3кім Квартира вул.Мазепи-Дорошенка 103м2


3кім Квартира вул.Мазепи-Дорошенка 103м2
Фото 1843 3кім Квартира вул.Мазепи-Дорошенка 103м2
Фото 1844 3кім Квартира вул.Мазепи-Дорошенка 103м2
06839642...Показати номер

Характеристики

Кількість кімнат 3
Площа, м? 103
Поверх 5 / 10
Вулиця Дорошенка

Опис

Житловий комплекс на вул.Мазепи (позаду медичного коледжу) зданий заселений на документах ... В ціну входить: мідна електропроводка, німецька автоматика в щитку, газовий котел італійського виробництва, підігрів підлоги, покращена штукатурка стін “Під маяки” напівсуха гідро- та теплоізоляційна стяжка, кабельне телебачення та інтернет, панорамні вікна з енергозберігаючим склопакетом, броньовані вхідні двері українського виробництва.

Схожі пропозиції

Продається 2-дво рівнева квартира в зданому будинку у Калиновій Слободі 2
Ціна 33290 $
Кількість кімнат 5
Площа, м? 136.1
Поверх 7-8 / 8
Увага 1 2 3 кім квартири біля МЕТРО Вовчинецька ціна 9300грн
Ціна 9000 грн / м²
Кількість кімнат 123
Площа, м? 44
Поверх 3 / 9
3 км шикарне планування на КАСКАДІ Епіцентр Арсен
Ціна 9900 грн / м²
Кількість кімнат 3
Площа, м? 84
Поверх 7 / 10

Ви вирішили придбати чи продати квартиру в новобудовах Івано-Франківська ? Тоді ви звернулися за адресою і зробили дійсно правильний вибір. Новобудови в Івано-Франківськуна порядок відрізняються від побудованих кілька років тому.

Перш за все - це рівень і якість будівлі, а також нові комунікації і спеціально розроблена для нових житлових масивів інфраструктура. З нашою допомогою ви зможете вибрати відповідну житлову площу в новобудовах Івано-Франківська дуже швидко і без зайвих витрат часу. На нашому сайті ви зможете вибирати квартири в Івано-Франківських новобудовах за такими критеріями як близькість або віддаленість від споруд інфраструктури, ??а також потрібний вам район розташування новобудови.

На сторінках нашого сайту ви зможете підійти до пошуку нерухомості виходячи з її ціни, а також потрібного вам метражу і стану нерухомості. Якщо ви не хочете витрачати зайвий час і збиватися з ніг, патрулюючи вулиці Івано-Франківська у пошуках відповідної нерухомості - саме час звернутися до нашої допомоги та переглянути пропозиції по новобудовах.

Квартири від забудовника в новобудові мають величезну перевагу і тим, що все абсолютно нове, зроблене за новими технологіями, людьми, які дійсно піклуються про свою репутацію. Купуючи квартиру в новобудові, ви можете бути повністю впевнені в тому, що прислів'я «мій дім - моя фортеця» це явно про новобудову! Всі квартири в новобудовах Івано-Франківська на одному сайті !

Ми працюємо з найкращими: