Новобудови Вторинний ринок Комерційна нерухомість Особняки Земельні ділянки Гаражі Оренда нерухомості

Ціна $

Кількість кімнат

Площа, м²

14 300 $ за об'єкт

1 кімнатна квартира Пасічна


1 кімнатна квартира Пасічна
Фото 1389 1 кімнатна квартира Пасічна
Фото 1390 1 кімнатна квартира Пасічна
06766666...Показати номер

Характеристики

Кількість кімнат 1
Площа, м? 42
Поверх 6 / 10
Вулиця Хіміків

Опис

1 кімнатна квартира на перехресті Тролейбусна-Хіміків. 6 поверх. Бездоганна якістьбудівництва. Використовуються дуже дорогі матеріали. Броньовані двері Мілано, пятикамерний профіль. У будинку встановлено дорогий великий ліфт фірми Браво. У квартирі ідеально рівна штукатурка, стяжка, встановлені всі лічильники і комунікації. Розкажу детальніше по телефону.

Схожі пропозиції

>готова 2-х кімнатна в Зданій Новобудові в Пасічній !
Ціна 25535 $
Кількість кімнат 2
Площа, м? 58,7
Поверх 10 / 11
Продам 2 кім по вул Хмельницького!
Ціна 22400 $
Кількість кімнат 2
Площа, м? 64.6
Поверх 5 / 10
Комерційне приміщення по вул.Набережна, 330м, 3000грн за м2
Ціна 3000 грн / м²
Кількість кімнат 5
Площа, м? 330
Поверх 1 / 10

Ви вирішили придбати чи продати квартиру в новобудовах Івано-Франківська ? Тоді ви звернулися за адресою і зробили дійсно правильний вибір. Новобудови в Івано-Франківськуна порядок відрізняються від побудованих кілька років тому.

Перш за все - це рівень і якість будівлі, а також нові комунікації і спеціально розроблена для нових житлових масивів інфраструктура. З нашою допомогою ви зможете вибрати відповідну житлову площу в новобудовах Івано-Франківська дуже швидко і без зайвих витрат часу. На нашому сайті ви зможете вибирати квартири в Івано-Франківських новобудовах за такими критеріями як близькість або віддаленість від споруд інфраструктури, ??а також потрібний вам район розташування новобудови.

На сторінках нашого сайту ви зможете підійти до пошуку нерухомості виходячи з її ціни, а також потрібного вам метражу і стану нерухомості. Якщо ви не хочете витрачати зайвий час і збиватися з ніг, патрулюючи вулиці Івано-Франківська у пошуках відповідної нерухомості - саме час звернутися до нашої допомоги та переглянути пропозиції по новобудовах.

Квартири від забудовника в новобудові мають величезну перевагу і тим, що все абсолютно нове, зроблене за новими технологіями, людьми, які дійсно піклуються про свою репутацію. Купуючи квартиру в новобудові, ви можете бути повністю впевнені в тому, що прислів'я «мій дім - моя фортеця» це явно про новобудову! Всі квартири в новобудовах Івано-Франківська на одному сайті !

Ми працюємо з найкращими: