Новобудови Вторинний ринок Комерційна нерухомість Особняки Земельні ділянки Гаражі Оренда нерухомості

Ціна $

Кількість кімнат

Площа, м²

29 000 $ за об'єкт

1 кім в центрі з ремонтом


1 кім в центрі  з ремонтом
Фото 256 1 кім в центрі  з ремонтом
Lina
05033863...Показати номер

Характеристики

Кількість кімнат 1
Площа, м? 44
Поверх 5 / 7
Вулиця чорновола

Опис

продається квартира з ремонтом в центральній частині міста на 5 пов. гарне місце розташування біля самого парку шевченка. школа садок магазини та транспорт в любий кінець міста.

Схожі пропозиції

1-кімнатна , здана, Калинова Слобода
Ціна 15700 $
Кількість кімнат 1
Площа, м? 39.2
Поверх 1 / 10
1-кімнатна з ремонтом, бам
Ціна 25800 $
Кількість кімнат 1
Площа, м? 40м2
Поверх 2 / 10
Увага 1 2 3 кім квартири біля МЕТРО Вовчинецька ціна 9300грн
Ціна 9000 грн / м²
Кількість кімнат 123
Площа, м? 44
Поверх 3 / 9

Ви вирішили придбати чи продати квартиру в новобудовах Івано-Франківська ? Тоді ви звернулися за адресою і зробили дійсно правильний вибір. Новобудови в Івано-Франківськуна порядок відрізняються від побудованих кілька років тому.

Перш за все - це рівень і якість будівлі, а також нові комунікації і спеціально розроблена для нових житлових масивів інфраструктура. З нашою допомогою ви зможете вибрати відповідну житлову площу в новобудовах Івано-Франківська дуже швидко і без зайвих витрат часу. На нашому сайті ви зможете вибирати квартири в Івано-Франківських новобудовах за такими критеріями як близькість або віддаленість від споруд інфраструктури, ??а також потрібний вам район розташування новобудови.

На сторінках нашого сайту ви зможете підійти до пошуку нерухомості виходячи з її ціни, а також потрібного вам метражу і стану нерухомості. Якщо ви не хочете витрачати зайвий час і збиватися з ніг, патрулюючи вулиці Івано-Франківська у пошуках відповідної нерухомості - саме час звернутися до нашої допомоги та переглянути пропозиції по новобудовах.

Квартири від забудовника в новобудові мають величезну перевагу і тим, що все абсолютно нове, зроблене за новими технологіями, людьми, які дійсно піклуються про свою репутацію. Купуючи квартиру в новобудові, ви можете бути повністю впевнені в тому, що прислів'я «мій дім - моя фортеця» це явно про новобудову! Всі квартири в новобудовах Івано-Франківська на одному сайті !

Ми працюємо з найкращими: