Новобудови Вторинний ринок Комерційна нерухомість Особняки Земельні ділянки Гаражі Оренда нерухомості

Ціна $

Кількість кімнат

Площа, м²

20 730 $ за об'єкт

Продається 2 кімнатна квартира район Позитрон біля Епіцентру.


Продається 2 кімнатна квартира район Позитрон біля Епіцентру.
Фото 8461 Продається 2 кімнатна квартира район Позитрон біля Епіцентру.
Фото 8462 Продається 2 кімнатна квартира район Позитрон біля Епіцентру.
Фото 8463 Продається 2 кімнатна квартира район Позитрон біля Епіцентру.
Олег
+38 (095...Показати номер

Характеристики

Кількість кімнат 2
Площа, м? 54.93
Поверх 1 / 10
Вулиця Біля Арсену-Епіцентру

Опис

Продається 2 кімнатна квартира район Позитрон.Поруч Арсен та Епіцентр,також безліч інших торгових точок.Поруч школи та дитячі садочки,спортивні клуби та розважальні центри.Розвинена інфраструктура.Транспортне сполучення ідеальне.Є абсолютно все для комфортного проживання.За детальнішою інформацією дзвоніть за зазначеними номерами

Схожі пропозиції

продається 1 кімнатна квартира
Ціна 17392 $
Кількість кімнат 1
Площа, м? 41.9
Поверх 4 / 9
Недорога 2 кімнатна квартира в НОВОБУДОВІ на БАМі!
Ціна 34500 $
Кількість кімнат 2
Площа, м? 63
Поверх 10 / 11
Продається 1 кімнатна квартира район Бам.
Ціна 14830 $
Кількість кімнат 1
Площа, м? 41.5
Поверх 3 / 10

Ви вирішили придбати чи продати квартиру в новобудовах Івано-Франківська ? Тоді ви звернулися за адресою і зробили дійсно правильний вибір. Новобудови в Івано-Франківськуна порядок відрізняються від побудованих кілька років тому.

Перш за все - це рівень і якість будівлі, а також нові комунікації і спеціально розроблена для нових житлових масивів інфраструктура. З нашою допомогою ви зможете вибрати відповідну житлову площу в новобудовах Івано-Франківська дуже швидко і без зайвих витрат часу. На нашому сайті ви зможете вибирати квартири в Івано-Франківських новобудовах за такими критеріями як близькість або віддаленість від споруд інфраструктури, ??а також потрібний вам район розташування новобудови.

На сторінках нашого сайту ви зможете підійти до пошуку нерухомості виходячи з її ціни, а також потрібного вам метражу і стану нерухомості. Якщо ви не хочете витрачати зайвий час і збиватися з ніг, патрулюючи вулиці Івано-Франківська у пошуках відповідної нерухомості - саме час звернутися до нашої допомоги та переглянути пропозиції по новобудовах.

Квартири від забудовника в новобудові мають величезну перевагу і тим, що все абсолютно нове, зроблене за новими технологіями, людьми, які дійсно піклуються про свою репутацію. Купуючи квартиру в новобудові, ви можете бути повністю впевнені в тому, що прислів'я «мій дім - моя фортеця» це явно про новобудову! Всі квартири в новобудовах Івано-Франківська на одному сайті !

Ми працюємо з найкращими: