Новобудови Вторинний ринок Комерційна нерухомість Особняки Земельні ділянки Гаражі Оренда нерухомості

Ціна $

Кількість кімнат

Площа, м²

11 000 грн / м²

2 кімнатна квартира в новобудові біля Арсену


2 кімнатна квартира в новобудові біля Арсену
Фото 8392 2 кімнатна квартира в новобудові біля Арсену
Фото 8393 2 кімнатна квартира в новобудові біля Арсену
Фото 8394 2 кімнатна квартира в новобудові біля Арсену
Фото 8395 2 кімнатна квартира в новобудові біля Арсену
Віталій
+3809768...Показати номер

Характеристики

Кількість кімнат 2
Площа, м? 54
Поверх 8 / 11
Вулиця Василя Стуса

Опис

Продається 2 кімнатна квартира житловому комплексі Левада-2. Облагороджена територія, внутрішній двір. Поряд торгівельні центри Арсен, Епіцентр. Світла квартира завдяки великим панорамним вікнам. Східна сторона. Чудовий краєвид. 2 просторі лоджії: на кухні та в кімнаті. Розвинений район з чудовою інфраструктурою

Схожі пропозиції

Продається 2 кімнатна квартира район Бам БК Вамбуд ЖК Сонячний
Ціна 25500 $
Кількість кімнат 2
Площа, м? 63
Поверх 6 / 10
Продається квартира від БК Ярковиця Левада2.Будинок зданий
Ціна 11450 $
Кількість кімнат 1
Площа, м? 40,0
Поверх 10 / 10
Продається 1 кімнатна квартира біля міського озера
Ціна 24160 $
Кількість кімнат 1
Площа, м? 48.2
Поверх 3 / 7

Ви вирішили придбати чи продати квартиру в новобудовах Івано-Франківська ? Тоді ви звернулися за адресою і зробили дійсно правильний вибір. Новобудови в Івано-Франківськуна порядок відрізняються від побудованих кілька років тому.

Перш за все - це рівень і якість будівлі, а також нові комунікації і спеціально розроблена для нових житлових масивів інфраструктура. З нашою допомогою ви зможете вибрати відповідну житлову площу в новобудовах Івано-Франківська дуже швидко і без зайвих витрат часу. На нашому сайті ви зможете вибирати квартири в Івано-Франківських новобудовах за такими критеріями як близькість або віддаленість від споруд інфраструктури, ??а також потрібний вам район розташування новобудови.

На сторінках нашого сайту ви зможете підійти до пошуку нерухомості виходячи з її ціни, а також потрібного вам метражу і стану нерухомості. Якщо ви не хочете витрачати зайвий час і збиватися з ніг, патрулюючи вулиці Івано-Франківська у пошуках відповідної нерухомості - саме час звернутися до нашої допомоги та переглянути пропозиції по новобудовах.

Квартири від забудовника в новобудові мають величезну перевагу і тим, що все абсолютно нове, зроблене за новими технологіями, людьми, які дійсно піклуються про свою репутацію. Купуючи квартиру в новобудові, ви можете бути повністю впевнені в тому, що прислів'я «мій дім - моя фортеця» це явно про новобудову! Всі квартири в новобудовах Івано-Франківська на одному сайті !

Ми працюємо з найкращими: