Новобудови Вторинний ринок Комерційна нерухомість Особняки Земельні ділянки Гаражі Оренда нерухомості

Ціна $

Кількість кімнат

Площа, м²

14 600 $ за об'єкт

1 кімнатна смарт-квартира по вул. незалежності, Майзлі>>


1 кімнатна смарт-квартира по вул. незалежності, Майзлі>>
Фото 8292 1 кімнатна смарт-квартира по вул. незалежності, Майзлі>>
Фото 8293 1 кімнатна смарт-квартира по вул. незалежності, Майзлі>>
Сергій
05072869...Показати номер

Характеристики

Кількість кімнат 1
Площа, м? 36.5
Поверх 7 / 10
Вулиця Незалежності

Опис

#НерухомістьТвогоМіста #Незалежності #Майзлі #смартквартира Житловий комплекс по вулиці Незалежності в Івано-Франківську – 10-поверховий житловий будинок класу “комфорт”, що став втіленням усього досвіду роботи на будівельному ринку компанії. Площа 36.5м2, в наявності 1, 7-10 поверхи. У вартість квартири входить: чистова стяжка, штукатурка по маяках, п'ятикамерні вікна, двері Milano, заведені всі комунікації, котел Ariston. Здача в експлуатацію - березень 2018р. Ціна $400/м2. 0507286911, viber +380939290990 - Сергій

Розташування на мапі

Схожі пропозиції

2-на кв. Національної Гвардії від забудовника
Ціна 26250 $
Кількість кімнат 2
Площа, м? 64
Поверх 3 / 10
3 кімнатна квартира від забудівника по вул. Крихівецька/Виноградна>>
Ціна 28450 $
Кількість кімнат 3
Площа, м? 84.6
Поверх 3 / 10
Продається 2 кімнатна квартира в центральній частині міста в зданому будинку
Ціна 27000 $
Кількість кімнат 2
Площа, м? 58.8
Поверх 8 / 10

Ви вирішили придбати чи продати квартиру в новобудовах Івано-Франківська ? Тоді ви звернулися за адресою і зробили дійсно правильний вибір. Новобудови в Івано-Франківськуна порядок відрізняються від побудованих кілька років тому.

Перш за все - це рівень і якість будівлі, а також нові комунікації і спеціально розроблена для нових житлових масивів інфраструктура. З нашою допомогою ви зможете вибрати відповідну житлову площу в новобудовах Івано-Франківська дуже швидко і без зайвих витрат часу. На нашому сайті ви зможете вибирати квартири в Івано-Франківських новобудовах за такими критеріями як близькість або віддаленість від споруд інфраструктури, ??а також потрібний вам район розташування новобудови.

На сторінках нашого сайту ви зможете підійти до пошуку нерухомості виходячи з її ціни, а також потрібного вам метражу і стану нерухомості. Якщо ви не хочете витрачати зайвий час і збиватися з ніг, патрулюючи вулиці Івано-Франківська у пошуках відповідної нерухомості - саме час звернутися до нашої допомоги та переглянути пропозиції по новобудовах.

Квартири від забудовника в новобудові мають величезну перевагу і тим, що все абсолютно нове, зроблене за новими технологіями, людьми, які дійсно піклуються про свою репутацію. Купуючи квартиру в новобудові, ви можете бути повністю впевнені в тому, що прислів'я «мій дім - моя фортеця» це явно про новобудову! Всі квартири в новобудовах Івано-Франківська на одному сайті !

Ми працюємо з найкращими: