Новобудови Вторинний ринок Комерційна нерухомість Особняки Земельні ділянки Гаражі Оренда нерухомості

Ціна $

Кількість кімнат

Площа, м²

15 800 $ за об'єкт

Дешева Двокімнатна квартира Сонячний


Дешева Двокімнатна квартира Сонячний
Фото 8175 Дешева Двокімнатна квартира Сонячний
Фото 8176 Дешева Двокімнатна квартира Сонячний
Фото 8177 Дешева Двокімнатна квартира Сонячний
09580068...Показати номер

Характеристики

Кількість кімнат 2
Площа, м? 64
Поверх 9 / 9
Вулиця Мазепи - довженка

Опис

площа - 64 м.кв. - квартира ціна - 15800 у.о. ліфт їде на останій поверх, панорамні вікна, панельне перекриття, висота 2.9 метра, вільне планування вайбер - 0964265595, 0958006835 - Павло

Схожі пропозиції

1 кімнатна квартира в історичному центрі міста>>
Ціна 27900 $
Кількість кімнат 1
Площа, м? 42.3
Поверх 4 / 6
Продається трьохкімнатна квартира в центрі міста
Ціна 47000 $
Кількість кімнат 3
Площа, м? 85
Поверх 3 / 9
3-х кімнатна в заселеному будинку парк Шевченка (відео)
Ціна 55000 $
Кількість кімнат 3
Площа, м? 103,8
Поверх 5 / 10

Ви вирішили придбати чи продати квартиру в новобудовах Івано-Франківська ? Тоді ви звернулися за адресою і зробили дійсно правильний вибір. Новобудови в Івано-Франківськуна порядок відрізняються від побудованих кілька років тому.

Перш за все - це рівень і якість будівлі, а також нові комунікації і спеціально розроблена для нових житлових масивів інфраструктура. З нашою допомогою ви зможете вибрати відповідну житлову площу в новобудовах Івано-Франківська дуже швидко і без зайвих витрат часу. На нашому сайті ви зможете вибирати квартири в Івано-Франківських новобудовах за такими критеріями як близькість або віддаленість від споруд інфраструктури, ??а також потрібний вам район розташування новобудови.

На сторінках нашого сайту ви зможете підійти до пошуку нерухомості виходячи з її ціни, а також потрібного вам метражу і стану нерухомості. Якщо ви не хочете витрачати зайвий час і збиватися з ніг, патрулюючи вулиці Івано-Франківська у пошуках відповідної нерухомості - саме час звернутися до нашої допомоги та переглянути пропозиції по новобудовах.

Квартири від забудовника в новобудові мають величезну перевагу і тим, що все абсолютно нове, зроблене за новими технологіями, людьми, які дійсно піклуються про свою репутацію. Купуючи квартиру в новобудові, ви можете бути повністю впевнені в тому, що прислів'я «мій дім - моя фортеця» це явно про новобудову! Всі квартири в новобудовах Івано-Франківська на одному сайті !

Ми працюємо з найкращими: