Новобудови Вторинний ринок Комерційна нерухомість Особняки Земельні ділянки Гаражі Оренда нерухомості

Ціна $

Кількість кімнат

Площа, м²

34 200 $ за об'єкт

2-кімнатна з ремонтом, Федьковича


2-кімнатна з  ремонтом, Федьковича
Фото 7945 2-кімнатна з  ремонтом, Федьковича
Фото 7946 2-кімнатна з  ремонтом, Федьковича
Фото 7947 2-кімнатна з  ремонтом, Федьковича
09520395...Показати номер

Характеристики

Кількість кімнат 2
Площа, м? 65.5
Поверх 9 / 10
Вулиця Федьковича

Опис

Продається 2-кімнатна квартира з якісним ремонтом у новобудові площею 65.5м2 на Федьковича.Є підігрів підлоги, натяжні стелі. Будинок засклений на 90 %, що позбавить вас від лишнього шуму сусідів, які ще не заселились.

Схожі пропозиції

>Акційна Ціна 2-х кімнатна по вул. Довженка.
Ціна 21750 $
Кількість кімнат 2
Площа, м? 64,3
Поверх 8 / 10
3-кімнатна ,Сахарова
Ціна 27400 $
Кількість кімнат 3
Площа, м? 68
Поверх 1 / 5
3 кімнатна квартира від забудівника по вул. Крихівецька/Виноградна>>
Ціна 28450 $
Кількість кімнат 3
Площа, м? 84.6
Поверх 3 / 10

Ви вирішили придбати чи продати квартиру в новобудовах Івано-Франківська ? Тоді ви звернулися за адресою і зробили дійсно правильний вибір. Новобудови в Івано-Франківськуна порядок відрізняються від побудованих кілька років тому.

Перш за все - це рівень і якість будівлі, а також нові комунікації і спеціально розроблена для нових житлових масивів інфраструктура. З нашою допомогою ви зможете вибрати відповідну житлову площу в новобудовах Івано-Франківська дуже швидко і без зайвих витрат часу. На нашому сайті ви зможете вибирати квартири в Івано-Франківських новобудовах за такими критеріями як близькість або віддаленість від споруд інфраструктури, ??а також потрібний вам район розташування новобудови.

На сторінках нашого сайту ви зможете підійти до пошуку нерухомості виходячи з її ціни, а також потрібного вам метражу і стану нерухомості. Якщо ви не хочете витрачати зайвий час і збиватися з ніг, патрулюючи вулиці Івано-Франківська у пошуках відповідної нерухомості - саме час звернутися до нашої допомоги та переглянути пропозиції по новобудовах.

Квартири від забудовника в новобудові мають величезну перевагу і тим, що все абсолютно нове, зроблене за новими технологіями, людьми, які дійсно піклуються про свою репутацію. Купуючи квартиру в новобудові, ви можете бути повністю впевнені в тому, що прислів'я «мій дім - моя фортеця» це явно про новобудову! Всі квартири в новобудовах Івано-Франківська на одному сайті !

Ми працюємо з найкращими: