Новобудови Вторинний ринок Комерційна нерухомість Особняки Земельні ділянки Гаражі Оренда нерухомості

Ціна $

Кількість кімнат

Площа, м²

23 000 $ за об'єкт

недорога квартира біля ТЦ Арсен


недорога квартира біля ТЦ Арсен
Фото 7648 недорога квартира біля ТЦ Арсен
Фото 7649 недорога квартира біля ТЦ Арсен
Фото 7650 недорога квартира біля ТЦ Арсен
Фото 7651 недорога квартира біля ТЦ Арсен
Фото 7652 недорога квартира біля ТЦ Арсен
Фото 7653 недорога квартира біля ТЦ Арсен
Віталій
38097682...Показати номер

Характеристики

Кількість кімнат 1
Площа, м? 37
Поверх 9 / 10
Вулиця Василя Стуса

Опис

Квартира з сучасним стильним ремонтом навпроти торгівельного центру Арсен, Епіцентр. Підігрів підлоги, автономне опалення. Вікна виходять на торгівельний центр Арсен.

Схожі пропозиції

ДЕШЕВА 1кім. квартира, вул.Вовчинецька, 42м2, 14 300$
Ціна 14300 $
Кількість кімнат 1
Площа, м? 41.55
Поверх 7 / 10
3кім кв 67м2 вул. Дудаєва
Ціна 41000 $
Кількість кімнат 3
Площа, м? 67
Поверх 3 / 5
1-о кімнатна в комфортному кварталі неподалік Т.Ц.Метро.
Ціна 13180 $
Кількість кімнат 1
Площа, м? 37,7
Поверх 3 / 7

Ви вирішили придбати чи продати квартиру в новобудовах Івано-Франківська ? Тоді ви звернулися за адресою і зробили дійсно правильний вибір. Новобудови в Івано-Франківськуна порядок відрізняються від побудованих кілька років тому.

Перш за все - це рівень і якість будівлі, а також нові комунікації і спеціально розроблена для нових житлових масивів інфраструктура. З нашою допомогою ви зможете вибрати відповідну житлову площу в новобудовах Івано-Франківська дуже швидко і без зайвих витрат часу. На нашому сайті ви зможете вибирати квартири в Івано-Франківських новобудовах за такими критеріями як близькість або віддаленість від споруд інфраструктури, ??а також потрібний вам район розташування новобудови.

На сторінках нашого сайту ви зможете підійти до пошуку нерухомості виходячи з її ціни, а також потрібного вам метражу і стану нерухомості. Якщо ви не хочете витрачати зайвий час і збиватися з ніг, патрулюючи вулиці Івано-Франківська у пошуках відповідної нерухомості - саме час звернутися до нашої допомоги та переглянути пропозиції по новобудовах.

Квартири від забудовника в новобудові мають величезну перевагу і тим, що все абсолютно нове, зроблене за новими технологіями, людьми, які дійсно піклуються про свою репутацію. Купуючи квартиру в новобудові, ви можете бути повністю впевнені в тому, що прислів'я «мій дім - моя фортеця» це явно про новобудову! Всі квартири в новобудовах Івано-Франківська на одному сайті !

Ми працюємо з найкращими: