Новобудови Вторинний ринок Комерційна нерухомість Особняки Земельні ділянки Гаражі Оренда нерухомості

Ціна $

Кількість кімнат

Площа, м²

20 000 $ за об'єкт

недорога квартира з євроремонтом в новобудові


недорога квартира з євроремонтом в новобудові
Фото 7615 недорога квартира з євроремонтом в новобудові
Фото 7616 недорога квартира з євроремонтом в новобудові
Фото 7617 недорога квартира з євроремонтом в новобудові
Фото 7618 недорога квартира з євроремонтом в новобудові
Фото 7619 недорога квартира з євроремонтом в новобудові
Фото 7620 недорога квартира з євроремонтом в новобудові
Фото 7621 недорога квартира з євроремонтом в новобудові
Віталій
38097682...Показати номер

Характеристики

Кількість кімнат 1
Площа, м? 43
Поверх 10 / 11
Вулиця Довженка

Опис

Продається повноцінна 1 кімнатна квартира в новому будинку від надійного забудівника. Зроблено євроремонт, квартира не мансардного типу без скосів! Зручне розташування, поряд магазини, аптеки, дитячи майданчики, автобусні зупинки. парковка біля будинку.

Схожі пропозиції

продається 2кімнатна квартир у Ярковиці Левада 2
Ціна 23317 $
Кількість кімнат 2
Площа, м? 55.3
Поверх 5 / 10
Продається 1 кімнатна квартира по вулиці Тисменицька
Ціна 13910 $
Кількість кімнат 1
Площа, м? 35.66
Поверх 4 / 10

Ви вирішили придбати чи продати квартиру в новобудовах Івано-Франківська ? Тоді ви звернулися за адресою і зробили дійсно правильний вибір. Новобудови в Івано-Франківськуна порядок відрізняються від побудованих кілька років тому.

Перш за все - це рівень і якість будівлі, а також нові комунікації і спеціально розроблена для нових житлових масивів інфраструктура. З нашою допомогою ви зможете вибрати відповідну житлову площу в новобудовах Івано-Франківська дуже швидко і без зайвих витрат часу. На нашому сайті ви зможете вибирати квартири в Івано-Франківських новобудовах за такими критеріями як близькість або віддаленість від споруд інфраструктури, ??а також потрібний вам район розташування новобудови.

На сторінках нашого сайту ви зможете підійти до пошуку нерухомості виходячи з її ціни, а також потрібного вам метражу і стану нерухомості. Якщо ви не хочете витрачати зайвий час і збиватися з ніг, патрулюючи вулиці Івано-Франківська у пошуках відповідної нерухомості - саме час звернутися до нашої допомоги та переглянути пропозиції по новобудовах.

Квартири від забудовника в новобудові мають величезну перевагу і тим, що все абсолютно нове, зроблене за новими технологіями, людьми, які дійсно піклуються про свою репутацію. Купуючи квартиру в новобудові, ви можете бути повністю впевнені в тому, що прислів'я «мій дім - моя фортеця» це явно про новобудову! Всі квартири в новобудовах Івано-Франківська на одному сайті !

Ми працюємо з найкращими: